Výhody nákupu automobilu prostřednictvím AUTOSYSTEM.CZ

Obchodní aplikace AUTOSYSTEM.CZ je největší zprostředkovatel prodeje automobilů v České republice.

Aplikace AUTOSYSTEM.CZ využívá prvního obchodního modelu zprostředkování prodeje automobilů z roku 2001.

Obchodní tým společnosti AutoSystem a.s. je veden pracovníky, kteří mají již 20-ti leté pozitivní zkušenosti v obchodu s automobily, v jejich financování a marketingu.

V portfoliu společnosti je více než 267 000 zákazníků.

Obchodní aplikace AUTOSYSTEM.CZ se svými funkcemi a nástroji soustřeďuje na získání zákazníka ke koupi automobilu a užití souvisejících služeb, které zprostředkovává pro své obchodní partnery.

Zákazník v klidu a pohodlí bez zbytečného pátrání, hledání a shánění informací získává na základě své poptávky optimální nabídku, neboť tímto postupem kromě jiného významně šetří související náklady.

Obchodní aplikace AUTOSYSTEM.CZ využívá své síly a postavení na trhu a automobily nabízí koncovým zákazníkům mnohdy za velkoodběratelských a dalších velmi výhodných podmínek.

To samé platí i při sjednávání podmínek financování nákupu automobilu (leasing, splátkový prodej, úvěr) a jeho pojištění.

AUTOSYSTEM.CZ je proto jedinečným obchodním systémem, který staví nejen na využití globálních komunikačních technologií, ale především na profesionálních obchodních schopnostech a zkušenostech.

AUTOSYSTEM.CZ je na značkách a souvisejících produktech nezávislý podnikatelský projekt a je tím ve výkonu svých služeb objektivní při optimalizaci poptávky zákazníka.

Aplikace AUTOSYSTEM.CZ má více funkcí k výběru automobilu:

  • nabízí auta ihned k odběru
  • nabízí přehled aktuálních modelů značek
  • nabízí přehled aktuálních akcí a slev

Všechny automobily nabízené prostřednictvím AUTOSYSTEM.CZ jsou z oficiálních zdrojů s ověřeným původem a za výhodnějších podmínek než běžně nabízejí ostatní prodejci na našem trhu.

Smluvní prodejci vozidel marketingově nabízených v rámci systému AUTOSYSTEM.CZ jsou dealeři jednotlivých značek vozidel, nikoliv tento portál sám. Zákazník se tak vždy seznamuje v rámci procesu nákupu s konkrétním důvěryhodným prodejcem, se kterým uzavře kupní smlouvu a v jehož kamenné prodejně si může vozidlo převzít.

Doložka 1:
Tyto výhody vyplývají z obchodního modelu a obchodních podmínek, jejichž autorem je společnost AutoSystem a.s., která si vyhrazuje právo ochrany těchto postupů, podmínek, formulací, textů a pojmů. Jejich používání třetími subjekty je bez písemného souhlasu AutoSystem a.s. zakázané.

Reklama X
<<

máme 32 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků