AUTOSYSTEM.CZ je největším internetovým zprostředkovatelem prodeje nových, předváděcích a ojetých vozů, s více jak 30 lety zkušeností.
U nás můžete auto nejen koupit, prodat, půjčit, pořídit na operativní leasing, ale našim prostřednictvím lze auto i prověřit, pojistit, profinancovat na splátky, nebo si zajistit servis vozů všech značek. Motoristický portál AUTOSYSTEM.CZ spolupracuje výhradně s autorizovanými prodejci, širokou sítí prověřených autoservisů, a renomovanými poskytovateli financování vozidel nebo pojištění.

Prodej nových, předváděcích a ojetých aut

Hledáte ideální automobil, který by splňoval všechny vaše potřeby? Ať už se zajímáte o zcela nový model, předváděcí auto s nízkým nájezdem kilometrů, nebo prověřené ojeté vozidlo, náš online portál vám pomůže najít to, co hledáte. Zprostředkováváme širokou nabídku vozidel od renomovaných prodejců, které procházejí důkladnou kontrolou a jsou k dispozici s atraktivními zárukami. Naše platforma vám poskytuje transparentní informace a umožňuje srovnání různých možností, aby vaše rozhodování bylo co nejsnadnější. Spolupracujeme výhradně s vybranými autorizovanými prodejci, na našem portále nenajdete takzvané „volavky“, tedy podezřele levná neexistující vozidla, na které lákají nepoctiví prodejci a autobazary. U nás naleznete nejširší nabídku nových předváděcích a ojetých vozidel značek Škoda, VW, Hyundai, Ford, KIA, Volvo, Opel, Peugeot, Renault, Citroen, Fiat, Toyota, Mazda, Audi, BMW, Nissan, a dalších výrobců.

Výkup vozidel všech značek

Rozhodli jste se prodat svůj automobil a hledáte rychlý, efektivní a bezpečný způsob, jak to udělat? Naším prostřednictvím zvládnete prodej vašeho vozu rychle, efektivně a s maximální výkupní cenou. Na našem portálu nabízíme spojení s důvěryhodnými a prověřenými odborníky na výkup vozidel. Veškerá administrativa a formality jsou snadno zvládnutelné, a to vše bez skrytých poplatků, navíc přebírají za Vaše vozidlo záruku a Vám nehrozí v budoucnu žádná reklamace. Spolupracujeme, pouze s důvěryhodnými a ověřenými prodejci, kteří poskytují nejvyšší možné výkupní ceny a transparentní ocenění vašeho vozidla.

Operativní leasing

Jestliže uvažujete o možnosti operativního leasingu, naše platforma je ideálním místem pro nalezení nejlepší nabídky. U nás najdete širokou škálu vozidel na operativní leasing od prověřených poskytovatelů, kteří nabízí nízké měsíční poplatky a flexibilní podmínky. Díky naší široké síti partnerů po celé České republice je pořízení vozu na operativní leasing naprosto jednoduché. Pokud si nechcete vozidlo přímo kupovat, ale využít možnosti operativního leasingu, vyberte si u nás to správné auto, které odpovídá vašim představám a finančním potřebám.

Autopůjčovna

Potřebujete auto na krátkodobý pronájem, stěhování nebo víkendový výlet a nechcete se vázat dlouhodobým pronájmem? Náš portál vám nabízí širokou paletu možností od renomovaných autopůjčoven. Máme širokou nabídku vozidel všech kategorií a tříd, abychom vyhověli všem vašim potřebám a požadavkům. Všichni naši partneři nabízejí kvalitní služby s osobním přístupem, a to vše za bezkonkurenční ceny.

Financování vozidel na splátky

Potřebujete zajistit financování nového či ojetého vozu? S nabídkou výhodných úvěrů od našich renomovaných partnerů vám stačí pár minut a můžete v něm rovnou odjet. Našim prostřednictvím můžete financovat jak nový, tak ojetý vůz. Získejte atraktivní úrokovou sazbu, výši splátek si nastavíte podle svých představ. Výhodné povinné ručení a havarijní pojištění může být součástí splátky.

Autoservis

Pokud vaše auto potřebuje servisní prohlídku, opravu nebo údržbu, náš portál je tím správným místem pro nalezení kvalitního autoservisu ve vašem regionu nebo městě. Zajišťujeme pro vás spojení s moderně vybavenými servisními středisky a zkušenými techniky po celé České republice. Nezáleží na tom, jestli potřebujete jednoduchou výměnu oleje, komplexní diagnostiku nebo náhradní díly, náš portál vám zajistí prvotřídní služby pro vozy všech značek a atraktivní cenové nabídky kvalitních autoservisů. U nás naleznete nabídku kvalitních autoservisů značek Škoda, VW, Hyundai, Ford, KIA, Volvo, Opel, Peugeot, Renault, Citroen, Fiat, Toyota, Mazda, Audi, BMW, Nissan, a dalších výrobců.

AUTOSYSTEM.CZ je inzertní platforma zejména pro autorizované dealery všech značek v České republice.

Smluvní prodejci vozidel marketingově nabízených v rámci aplikace AUTOSYSTEM.CZ jsou dealeři jednotlivých značek vozidel, nikoliv tento portál sám. Zákazník je tak vždy propojen s konkrétním důvěryhodným prodejcem, se kterým uzavře kupní smlouvu a v jehož kamenné prodejně si může vozidlo převzít, případně využít jinou nabízenou službu daného prodejce.

Ve vztahu k zákazníkovi je AUTOSYSTEM.CZ moderní, globální obchodní tržiště zajišťující ve spolupráci s významnými oficiálními prodejci automobilů, leasingovými společnostmi, pojišťovnami, autoservisy, a dalšími obchodními partnery v komoditě "auto" zprostředkování prodeje a služeb v oblasti automotive. Jedná se o podporu prodeje automobilů a s tím souvisejících služeb alternativním způsobem-prostřednictvím moderních komunikačních technologií s využitím z toho plynoucích výhod pro zákazníky.

Ve vztahu k obchodnímu partnerovi-prodejci-je AUTOSYSTEM.CZ jedinečným obchodním modelem, který staví nejen na využití globálních komunikačních technologií, ale především na profesionálních obchodních schopnostech a zkušenostech. Tím se významně odlišuje od řady pasivních internetových systémů a na rozdíl od nich je především skutečným obchodním systémem, který zákazníka aktivně oslovuje, získává a komunikuje s ním za účelem zprostředkování prodeje automobilu, pořízení vozu na operativní leasing, půjčení, financování vozidla na splátky, pojištění vozu nebo vyřešení potřeby zákazníka.

Povinně zveřejňované informace

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků