Akce a slevy +

Nová auta za akční ceny

Nová auta v akci a zajímavé nabídky

Hledáte nová auta za akční ceny? Chcete ušetřit při koupi nového auta? Připravili jsme pro vás přehled zajímavých akcí, díky kterým si můžete pořídit nové auto za zajímavou cenu. Prohlédněte si akce, novinky a zajímavosti ze světa nových vozů a objevte nejlevnější nová auta!

Nové Mitsubishi ASX – limitovaná edice „100 let“

Vydáno: 28.4.2017 Autor: Martina Tršová Kategorie: Akce a slevy

Mimořádná výbava včetně navigace a parkovací kamery

Nové Mitsubishi ASX

Ať jste ve městě i na venkově, v dešti nebo větru, nové Mitsubishi ASX Vás vybízí k dobrodružství bez ohledu na to, kde se právě nacházíte. Aktivní, elegantní, agilní a mimořádně úsporný crossover, jenž dosahuje v rámci své třídy mimořádně nízké kombinované spotřeby pouhých 5 l / 100 km a jeho ohromný zavazadlový prostor o objemu 488 l* pobere vše, co si s sebou potřebujete vzít na dovolenou.

Nové Mitsubishi ASX je přesně šité na míru Vašemu životu – přináší nový svěží dynamický design a pyšní se moderními technologiemi a výbavou, která uspokojí i ten nejaktivnější životní styl. Využívá osvědčeného volitelného pohonu 4x4, který navazuje na více než 80letou tradici značky Mitsubishi. Ženy na něm ocení zejména asistent rozjezdu do kopce, jenž zabraňuje nechtěnému couvnutí vozidla, nebo parkovací kameru, která poskytne perfektní přehled o dění za vozidlem.

Až si sednete za volant, zjistíte, že i přes svůj aerodynamický tvar Vám nové Mitsubishi ASX poskytuje překvapivě vyvýšenou polohu sedadla. V kombinaci se zešikmeným tvarem kapoty poskytuje lepší výhled na silnici, aby manévrování s vozem bylo snazší a bezpečnost vyšší. Zvýšený posed také umožňuje snadnější nastupování a vystupování. O Vaše pohodlí a bezpečnost se rovněž postará 7 airbagů a klimatizace již v základní výbavě.

 

Zdroj: http://www.mitsubishi-motors.cz

vytisknout přidat do oblíbených

Více akcí a akčních nabídek

Audi Pneuservis

Audi Pneuservis

Nejméně dvakrát ročně je se zahájením nové sezóny nutné vyměnit letní, resp. zimní pneumatiky. U svého servisního partnera Audi máte jistotu, že dostanete správné pneumatiky…... celý článek

Vydáno: 26.4.2017 Autor: Barbora Šmolíková Kategorie: Akce a slevy

Jaguar F-Pace s bonusem 90 000 Kč

Jaguar F-Pace s bonusem 90 000 Kč

Zjistěte, jak první vysoce výkonné SUV Jaguar kombinuje požitek z jízdy, fascinující design a vhodnost pro každodenní používání.... celý článek

Vydáno: 21.4.2017 Autor: Martina Tršová Kategorie: Akce a slevy

máme 26 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 67 000 spokojených zákazníků