Obchodní podmínky pro nákup automobilu prostřednictvím AUTOSYSTEM.CZ

Pomocí obchodní aplikace AUTOSYSTEM.CZ může zákazník nezávazně poptat automobil následujícími způsoby a za následujících podmínek.

 1. Nezávazné poptání automobilu z nabídky Auta skladem:
  1. Zákazník si vybere požadovaný automobil z aktuální nabídky aplikace AUOSYSTEM.CZ, a volbou jedné ze záložek na poptávkovém formuláři volí způsob další komunikace:
   • buď volí přednastavený poptávkový formulář na kartě vozu „Nezávazná poptávka“, vyplní požadované kontaktní údaje, odsouhlasí znění poptávky, odsouhlasí Obchodní podmínky pro nákup automobilu prostřednictvím AUTOSYSTEM.CZ, a jeho poptávka je pak vyřizována za asistence obchodního manažera v komunikaci s prodávajícím s tím, že po odeslání poptávky získává ihned kontaktní údaje na prodávajícího
   • nebo využije záložku "Kontakt na prodejce", je-li k dispozici na kartě vozu v poptávkovém formuláři a zobrazí si tím přímo kontakt na prodávajícího (tato záložka se zobrazuje podle přání prodávajícího)
   Volbou přednastaveného poptávkového formuláře odešle pomocí on-line funkce poptávku na prodejce na požadovaný automobil ve zvolené modulaci.
  2. AUTOSYSTEM.CZ potvrdí přijetí poptávky a prověří její obsah a kontaktní údaje na zákazníka.
  3. AUTOSYSTEM.CZ dále komunikuje se zákazníkem prostřednictvím dodavatele, prodejce resp. poskytovatele souvisejících služeb (leasing a pojištění), kteří:
   • ověří dostupnost* automobilu
   • se spojí se zákazníkem za účelem upřesnění poptávky a sjednání prohlídky automobilu
   • zpracují pro zákazníka individuální nabídku, ve které je optimalizována cena automobilu, dodací podmínky a jsou zpracovány kalkulace případného leasingu nebo úvěru a pojištění pro danou značku a typ automobilu.
  4. Prodejce daného automobilu je zodpovědný za komunikaci a jednání se zákazníkem, stejně tak je prodejce odpovědný za uzavření objednávky / smlouvy na dodání daného automobilu a za jeho prodej zákazníkovi.
  5. Automobil je zákazníkovi předán v prodejním místě prodejce resp. dodavatele daného automobilu, pokud nebude mezi nimi dohodnuto jinak.
  6. Prodejce automobilu je nositelem záruky ve vztahu ke kupujícímu - zákazníkovi.
  7. Zákazník může využívat servisního zázemí prodejce automobilu nebo může využívat služeb servisní sítě dané značky.

   Volbou záložky „Kontakt na prodejce“ volí zákazník přímou komunikaci s prodávajícím a využívá zobrazených kontaktních údajů na prodejce daného vozu.
 2. Nezávazné poptání automobilu volbou Na objednávku:
  1. Zákazník si vybere pomocí programových funkcí požadovaný model automobilu z nabídky konkrétních značek a modelů aplikace AUTOSYSTEM.CZ, odsouhlasí znění poptávky, odsouhlasí Obchodní podmínky pro nákup automobilu prostřednictvím AUTOSYSTEM.CZ a pomocí on-line funkce odešle poptávku na sestavený automobil ve zvolené modulaci.
  2. AUTOSYSTEM.CZ potvrdí přijetí poptávky a prověří její obsah a kontaktní údaje na zákazníka.
  3. AUTOSYSTEM.CZ dále komunikuje se zákazníkem prostřednictvím dodavatele, prodejce resp. poskytovatele souvisejících služeb (leasing a pojištění), kteří:
   • se spojí se zákazníkem za účelem upřesnění poptávky a sjednání eventuální osobní schůzky
   • zpracují pro zákazníka individuální nabídku auta do výroby, ve které je optimalizována cena automobilu, dodací lhůta, dodací podmínky a jsou zpracovány kalkulace případného leasingu nebo úvěru a pojištění pro danou značku a typ automobilu do výroby.
  4. Prodejce automobilu objednávaného do výroby je zodpovědný za komunikaci a jednání se zákazníkem, stejně tak je prodejce odpovědný za uzavření objednávky / smlouvy na dodání automobilu do výroby a za jeho prodej zákazníkovi.
  5. Automobil je zákazníkovi předán v prodejním místě prodejce resp. dodavatele sestaveného automobilu, pokud nebude mezi nimi dohodnuto jinak.
  6. Prodejce automobilu je nositelem záruky ve vztahu ke kupujícímu - zákazníkovi.
  7. Zákazník může využívat servisního zázemí prodejce automobilu nebo může využívat služeb servisní sítě dané značky.

Doložka 1:
Smluvní prodejci vozidel marketingově nabízených v rámci aplikace AUTOSYSTEM.CZ jsou dealeři jednotlivých značek vozidel, nikoliv tento portál sám. Zákazník se tak vždy seznamuje v rámci procesu nákupu s konkrétním důvěryhodným prodejcem, se kterým uzavře kupní smlouvu a v jehož kamenné prodejně si může vozidlo převzít.

Doložka 2:
* Aktualizace nabízených automobilů neprobíhá on-line. Subjekty nabízející automobily v obchodní aplikaci AUTOSYSTEM.CZ si vyhrazují právo prodeje automobilu v čase mezi aktualizacemi i jiným způsobem. U každé poptávky učiněné prostřednictvím aplikace AUTOSYSTEM.CZ probíhá ověření momentální dostupnosti daného automobilu.

Doložka 3:
Společnost AutoSystem a.s. nenese odpovědnost za data, údaje, fotografie a obsah textů vkládané do systému třetími subjekty (týká se zejména údajů na kartách vozů).

Doložka 4:
Tyto podmínky vyplývají z obchodního modelu a postupů, jejichž autorem je společnost AutoSystem a.s., která si vyhrazuje právo ochrany těchto postupů, podmínek, formulací, textů a pojmů. Jejich používání třetími subjekty je bez písemného souhlasu AutoSystem a.s. zakázané.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků