10 / 3 779

Usain Bolt se speciálním Nissanem GT-R závodí s ohněm

3.8.2016 |  Štítky: Nissan | sportovní vozy

Nissan vyzývá nejrychlejšího muže planety Usaina Bolta na souboj s dosud nejtěžším konkurentem

Šestinásobný olympijský vítěz a ambasador značky Nissan Usain Bolt zažil ve své kariéře mnohé výzvy. Nyní čelí v digitální kampani pro Nissan nesoucí název „Bolt vs. Flame" neobvyklé výzvě - ohni.

Podívejte se na krátký dvouminutový dokumentární film, který ukazuje Bolta ve fiktivní „výzkumné laboratoři pro oheň”, jak soupeří s rychlostí ohně. Toto video ukazuje, jaké je to být nejrychlejším člověkem na světě a jak se připravuje na nejvýznamnější soutěže s mottem "Svoje cíle si určuji sám. Mým hlavním cílem je být nejlepší." Video, které bylo natočeno v Boltově rodné zemi – na Jamajce, ukazuje sprintera v jeho Nissanu GT-R v barvě – „zlatá Bolt“.

Žhavé video: Bolt Vs Flame

„Usain Bolt chce být vždy před ostatními a to je pro mnohé inspirací. Chtěli jsme lidem ukázat, jaké to je, když je světoznámý sprinter postaven před složitou výzvu. Fanoušci tak mohou vidět Usaina s jeho speciálním Nissanem GT-R, který bude brzy dostupný v Brazílii. Je vzrušující vidět nejrychlejšího muže planety s nejrychlejším sériově vyráběným automobilem.” řekl Ronaldo Znidarsis, viceprezident pro prodej a marketing, Nissan Brazílie.

Poznámka redakce: pro fanoušky nových vozů Nissansportovních vozů či dalších auto moto novinek máme tip na moderní online magazín Nové automobily v ČR

 

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků