Magazín "Nové automobily v ČR"

Vydavatel Magazínu Nové automobily v ČR společnost AutoSystem a.s. se od roku 2001 zabývá podporou prodeje nových automobilů v České republice.

Zákazníci a uživatelé znají internetový obchod s automobily AUTOSYSTEM.CZ, ve kterém nabízejí své, především nové a předváděcí vozy, autorizovaní prodejci nových automobilů.

Společnost je autorem i aplikací AUTOKLIENT.CZ a AUTO-LINK.CZ, které zabezpečují dealerům kontrolu, správu a řízení realizace obchodních případů a garantují správný přenos dat nabízených vozů.

Aktuální informace o novinkách a akcích v oblasti prodeje nových automobilů v ČR zpracovává a uveřejňuje ve spolupráci s dealery a importéry v části „Akce a slevy“ na AUTOSYSTEM.CZ.

Nový magazín Nové automobily v ČR je další aktivitou společnosti AutoSystem a.s., která si klade za cíl popularizovat nové automobily.

Ve spolupráci se zástupci automobilových značek prodávaných na trhu v České republice, přibližuje potenciálním zákazníkům přehled vybraných nových modelů, přicházejících v aktuálním období na domácí trh.

Textově i obrazově populární formou se představují zákazníkům dostupné modely v jejich reálné podobě. Témata novinek modelů doplňují pravidelné informace o vývoji autonomních vozidel, hybridů a automobilů na elektrický pohon.

Magazín Nové automobily v ČR vychází v tištěné i v elektronické podobě.

Tištěná verze je k dispozici zákazníkům u všech vybraných autorizovaných prodejců nových automobilů v České republice a dále je distribuována mediálními domy ECONOMIA a ASTROSAT všem předplatitelům vybraných titulů. Další cílenou distribuci zajišťuje ČESKÁ POŠTA s.p.

V e-podobě je magazín dostupný na internetové adrese www.autosystem.cz/magazin a elektronickou direct mailovou distribucí se dostává téměř do každé české domácnosti.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků