10 / 3 917

Tohle umí asistenční systémy vozů ŠKODA - Polopatě 1 a Polopatě 2

6.3.2017 |  Štítky: Škoda

Automobily značky ŠKODA jsou bezpečné a komfortní. Napomáhá k tomu celá řada moderních a inteligentních asistenčních systémů. Co přesně se ale skrývá pod pojmy jako např. adaptivní tempomat, rozpoznávání dopravních značek, Front Assist, identifikace únavy řidiče nebo nouzová brzda City? Odpovědi na tyto otázky nabízí první dva díly šestidílného video-seriálu „Polopatě“.

Řada inteligentních asistenčních systémů umí zabránit nemilým překvapením. Jejich nabídka sahá od adaptivního tempomatu (Adaptive Cruise Control) a rozpoznávání dopravních značek (Traffic Sign Recognition) přes tempomat (Cruise Control) a Front Assist s funkcí nouzové brzdy City (City Emergency Brake) až po asistenční systém pro sledování mrtvého úhlu (Blind Spot Detect) a asistenta pro jízdu v jízdních pruzích (Lane Assist).

Polopatě 1Ať už se jedná o identifikaci únavy řidiče nebo moderní systémy osvětlení, jako je dynamický světelný asistent (Smart Light Assist) a adaptivní světlomety. Řada inteligentních asistenčních systémů umí zabránit nemilým překvapením.

Polopatě 2


Poznámka redakce: pokud jste fanouškem auto moto novinek, prohlédněte si nový online magazín Nové automobily v ČR.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků