10 / 3 584

Nový Nissan X-Trail: nejprodávanější SUV na světě nyní ještě dokonalejší

30.6.2017 |  Štítky: Nissan | SUVMezi změny patří nejen přepracovaný osobitý a robustní exteriér, ale také kvalitnější interiér, jehož přitažlivé nové funkce, větší praktičnost a inovativní nové technologie dále posilují úroveň bezpečnosti.
 
Řada úrovní výbavy se rozšířila o výbavu N-Connecta, která je u modelu X-Trail novinkou a nabízí další možnosti volby, vyšší hodnotu a více přitažlivých funkcí.
 
Protože někteří řidiči při řízení někdy touží po vyšší úrovni flexibility a větší svobodě, přibude do výbavy nového Nissanu X-Trail i technologie autonomní jízdy ProPILOT.
 
Vývoj nových vylepšení modelu X-Trail vycházel z názorů a zpětné vazby zákazníků. Cílem změn bylo posílit pozici, kterou si model X-Trail vydobyl jako dokonalý vůz pro rodinná dobrodružství.
 
Philippe Saillard, generální ředitel společnosti Nissan Europe pro prodej a marketing, to komentuje takto: „Poptávka po crossoverech neustále roste, a proto je pro nás první místo, které model X-Trail v prodeji SUV zaujímá, velkou ctí. Nová a vylepšená verze tohoto modelu tak vyjede vstříc potřebám zákazníků v ještě větší míře. Nissan X-Trail je dokonalým vozem pro rodinná dobrodružství.“
 
K odhalení nové verze modelu X-Trail došlo počátkem tohoto měsíce, při zvláštní slavnostní události v Cardiffu ve Walesu a jen několik málo hodin před začátkem finále UEFA Champions League. Celoevropský prodej nové verze modelu začne v červenci 2017.

 

 

Poznámka redakce: pokud jste fanouškem auto moto novinek, prohlédněte si nový online magazín Nové automobily v ČR.

Autor: Autosystem.cz

Reklama X
<<

máme 32 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků