10 / 3 584

Nová generace vozu Hyundai i30 vstupuje na český trh

16.1.2017 |  Štítky: Hyundai

Nová generace i30 láká zákazníky na vysokou úroveň užitných vlastností. Představuje volbu, která přináší užitek motoristům hledajícím hospodárný a dynamický automobil s komplexní bezpečnostní i komfortní výbavou a přitažlivým designem. Vůz značky Hyundai byl kompletně navržen, zkonstruován a testován v Evropě, aby co nejlépe splňoval náročné požadavky zákazníků. 

Nová generace i30 nabízí velkorysý prostor jak pro cestující, tak i zavazadla (395 -1301 l), a její sportovní vnější design neznamená žádný kompromis z hlediska nabídky místa v interiéru.

Nadstandardní výbava pro všechny

Model i30 Symbol přijíždí s nabídkou motorů 1.0 T-GDI s 88 kW (120 k) a 1.6 CRDi 81 kW (110 k) s šestistupňovou manuální převodovkou nebo sedmistupňovou dvouspojkovou převodovkou DCT. Ve standardu vůz nabídne neobvyklé množství bezpečnostních asistentů, jako je například systém varování před čelním nárazem FCWS a autonomní nouzové brzdění AEB až do 180 km/h. Dále například aktivní asistent jízdy v pruzích LKAS, varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu LDWS a sledování únavy řidiče DAA. Součástí výbavy je např. i vyhřívání volantu a předních sedadel, el. sklopná zrcátka nebo parkovací asistent doplněný o parkovací kameru. Vůz je vybavený i automatickým přepínáním dálkových světel AHB. 

Paket PLUS pro nejnáročnější

Rozšířená výbava Symbol+ pak uspokojí i nejnáročnější zákazníky. Její součástí jsou mimo jiné i nejmodernější full LED přední světlomety, kombinovaná zadní LED světla, integrovaná navigace s 8palcovým dotykovým displejem a systémy konektivity Android Auto & Apple CarPlay a navíc bezplatná aktualizace navigačních map po dobu 10 let. Paket Plus v ceně 40 000 korun ještě zahrnuje duální automatickou klimatizaci, samostmívací vnitřní zrcátko, zadní tmavá skla a dvouúrovňové dno zavazadlového prostoru.

Kompletní nabídka motorizací a verzí nové i30 včetně vysokovýkonných verzí 1,4 T-GDI 140 k a 1,6 CRDi 100 kW bude zveřejněna později.

Jako u všech svých osobních vozů poskytuje Hyundai i na novou i30 pětiletou záruku bez omezení kilometrů včetně asistenčních služeb.

Poznámka redakce: pokud jste fanouškem auto moto novinek, prohlédněte si nový online magazín Nové automobily v ČR.

Autor: Autosystem.cz

Reklama X
<<

máme 32 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků