10 / 3 877

Nissan v čele globální revoluce elektrických taxi

24.5.2017 |  Štítky: Nissan | elektrický pohon | elektromobily

Pro miliony lidí, kteří na celém světě hledají pohodlnou jízdu taxíkem, se tento zážitek stal ještě příjemnějším, když jedna japonská taxislužba v roce 2013 předběhla svou dobu a vyměnila celý vozový park běžných taxíků za Nissan LEAF s nulovými emisemi.

Šlo o první krok v globální revoluci elektrických taxi.
 
Elektrické taxíky Nissan s nulovými emisemi od té doby přijaly za své taxislužby ve Španělsku, Nizozemí, Maďarsku, Spojeném království, Jordánsku, Mexiku a Polsku.
 
Dnes taxíky Nissan – ať už jde o modely LEAF, e-NV200 či obojí – slouží na pěti kontinentech, ve 26 zemích a 113 městech na celém světě.
Z hlediska provozovatele patří mezi výhody elektrických taxíků snížené emise, značné úspory a levnější údržba, a navíc tichá a pohodlná jízda, ze které se těší cestující. Taxíky Nissan, které zcela bez emisí prokazatelně dosahují dobrých obchodních výsledků a úspor, jsou tou chytrou alternativou, která přináší koncepci Inteligentní mobility Nissan zákazníkům a poskytovatelům taxislužby na celém světě.
 
Díky elektromobilům se koncepce Inteligentní mobility stává prostředkem, s jehož pomocí Nissan mění způsob řízení automobilů, technologii jejich pohonu i to, jak je přijímá širší veřejnost.
 
Poznámka redakce: pokud jste fanouškem auto moto novinek, prohlédněte si nový online magazín Nové automobily v ČR.
Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků