10 / 3 810

Flotila vozů BMW pro společnost ESSENS EUROPE SE.

26.4.2017 |  Štítky: BMW

BMW Group Česká republika ve spolupráci s dealerem ACR Auto slavnostně předala 22. 4. 2017 svému dlouholetému tradičnímu zákazníkovi, společnosti ESSENS, 20 vozů.
Nové vozy BMW 320d xDrive v provedení Touring doplní již stávající automobily BMW využívané touto společností, jež se zabývá výrobou kosmetiky a potravinových doplňků. Mezi již provozované vozy patří například plug-in hybridní sportovní vůz BMW i8, stejně jako elektrické BMW i3. Dosud společnost ESSENS používala 18 vozů značky BMW. Dalších 30 vozů BMW plánuje společnost ESSENS ještě do konce roku 2017.

Ředitel společnosti ESSENS Michal Kovář k volbě vozů BMW říká: „Při budování ESSENS klademe důraz především na exkluzivitu projektu samotného a nejvyšší možnou kvalitu nabízených produktů. Stejnou péči jsme tedy věnovali i výběru automobilové značky pro naše nejúspěšnější partnery, kteří se rozhodli s ESSENS spojit svůj život. A protože každý od svého života očekává jen to nejlepší, spolupráce ESSENS a BMW byla jedinou možnou variantou.“
Šestá generace BMW modelové řady 3 přináší neodolatelnou kombinaci dynamického designu, unikátních jízdních vlastností a excelentní každodenní praktičnosti. Optimální rozdělení hmotnosti, klasický pohon zadních kol a výkonné, vysoce účinné vznětové a zážehové motory s technologiemi BMW EfficientDynamics zajišťují skvělou dynamiku a nízkou spotřebu paliva zároveň.

O společnosti ESSENS.
ESSENS, aktuálně jedna z nejdynamičtějších MLM společností v Evropě, byla založena v České republice na podzim roku 2011 na základě spolupráce několika profesionálů v síťovém marketingu a předních odborníků v oblasti vývoje a výroby kosmetiky a potravinových doplňků.

Poznámka redakce: pokud jste fanouškem auto moto novinek, prohlédněte si nový online magazín Nové automobily v ČR.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků