10 / 3 917

Cool auto, Cool Premiéra: Nový Opel Crossland X přijíždí

6.2.2017 |  Štítky: Opel | SUV

Stylový pro město s typickým vzhledem SUV - to je Opel nový Crossland X.
Nedávno vydané první fotografie nyní následuje předtsavení nového modelu značky Opel, která přichází oslavit příchod nového modelu crossover společnosti.

CEO Opel Dr. Karl-Thomas Neumann a marketingový ředitel Tina Müller představili dráždivě jiný CUV (Crossover Utility Vehicle) na neobvyklém místě - módní Hangout "Kraftwerk", přímo v srdci Berlína. Opel odhalil 1. února 2017 Crossland X jako zlatý hřeb vernisáže. Této události se zúčastnilo kolem 1000 pozvaných hostů včetně populárních herců, zástupců značky Opel, osob z politického a veřejného života a významných médií. Lidé po celém světě mohli být prostřednictvím LiveStreem svědkem odhalení Crossland X, které provedli Dr. Neumann a Tina Müller.
 
"Jsme již číslo jedna v SUV-B segmentu s Mokka X. Toto je náš druhý X-faktor. Nový Crossland X osloví mnoho nových zákazníků a zvýší tak úspěch naší značky. V rámci inovativních trendů je Crossland X důležitou součástí naší velké produktové ofenzívy, která vyvrcholí modelem Grandland X”, řekl Dr. Karl-Thomas Neumann.
“Náš nový crossover je stylový, univerzální a nejlépe komunikativní. Ve svém moderním dvoubarevném designu je nositelem mnoha inovací a funkcí, jako je OnStar, osobní asistence v nouzi, 180 stupňů panoramatická couvací kamera a další. Posouvá tak užitnou kavlitu a hodnotu, zejména pro nás ženy”, řekla Tina Müller.
 
Stejně jako je extravagantní Crossland X, bylo i neobvyklé místo jeho představení. "Kraftwerk" (Köpenicker Straße 70, 10179 Berlín) skutečně představuje berlínskou průmyslovou historii se svou surovou městskou atmosférou a je tak atraktivním místem pro akce s něčím eX-tra ,
Crossland X spojuje v sobě odvážný design s výhodami SUV a je dokonale sladěn s městským životním stylem se svým odvážným designem, vnějšími rozměry v kombinaci s velkými prostory interiéru a zavazadlového prostoru. Řidič a cestující budou profitovat z vyvýšených míst k sezení s výsledným dokonalým přehledem. Kromě toho Crossland X přichází s inovacemi, které jsou charakteristické spíše u prémiových tříd: od Adaptive Forward Lighting (AFL) s plnými LED světlomety, průhledovým displejem, 180 ° panoramatickou couvací kamerou, Forward Collision Alert s detekcí chodců až po Driver Systém pozornosti řidiče.
 
Propracovaný je též system konektivity a komunikace vozu – díky připojení Opel OnStar, stejně jako Apple CarPlay a Android Auto kompatibilní IntelliLink infotainment technologií.
 
Poznámka redakce: pokud jste fanouškem auto moto novinek, prohlédněte si nový online magazín Nové automobily v ČR.
Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků