10 / 3 779

C-Aircross Concept: Citroën vstupuje do světa SUV

10.2.2017 |  Štítky: Citroën | SUV

Citroën představuje C-Aircross Concept, koncepční vůz výrazného charakteru vyjadřující jeho vizi kompaktního SUV.
C-Aircross Concept, který se ve světové premiéře představí na ženevském autosalonu 7. března, předznamenává ofenzívu značky Citroën do segmentu SUV.

Citroën představil ve světové premiéře koncepční vůz, který upoutá výraznou identitou a odvážnou barevností. C-Aircross Concept, kterým značka představuje svou vizi SUV, znamená novou etapu její produktové strategie.

Design: výrazné SUV

C-Aircross Concept se ve světě SUV odlišuje výrazným, originálním a mladistvým vzhledem. Představuje jedinečnou architekturu a dokonalou rovnováhu mezi ochranným charakterem a a plynulostí linií. Ukrývá rovněž prostorný interiér, v němž použité barvy a materiály vytvářejí technický, a přitom uvolněný a stylově čistý prostor.

Komfort - moderní SUV

Koncepční vůz nabízí prostor, široká sedadla s polstrovaným efektem a otevírací střešní okno, které do kabiny pouští mnoho světla. V interiéru se nachází vše, co tvoří základ programu  Citroën Advanced Comfort®, jehož technologie zlepšují plynulé a snadné ovládání vozu. Příkladem je systém barevného promítání informací na čelní sklo, jednoramenný volant s jednoduchými ovladači, zpětná parkovací kamera nebo indukční nabíjení chytrých telefonů.

Poznámka redakce: pokud jste fanouškem auto moto novinek, prohlédněte si nový online magazín Nové automobily v ČR.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků