10 / 3 812

Znovuotevření showroomů Citroën doprovázejí speciální akce

21.4.2020 |  Štítky: Citroën

Společnost Citroën přivítá zákazníky ve znovuotevřených showroomech nejen bezpečným prostředím, ale i speciálními akcemi.

Protože individuální cestování vlastním vozem je nyní nejbezpečnějším způsobem dopravy, snížila cenu nabízených skladových vozů na minimum. Akční nabídky jsou doplněny o on-line slevu ve výši 10–20 000 Kč. Tyto vozy jsou vystaveny na www.skladovevozy.citroen.cz

„Jsme rádi, že naše autosalony jsou opět otevřené pro veřejnost. Abychom si však byli jisti bezpečím našich zákazníků, zavedli jsme nejen všechna doporučená hygienická opatření,ale připravili jsme i vlastní manuál, který veškerá platná doporučení a požadavky v některých věcech doplňuje o zvýšené standardy skupiny PSA – například častější dezinfekce prostor apod. Máme také dostatečné zásoby skladových vozů tak, abychom uspokojili nejen poptávku našich zákazníků, ale i jejich specifická přání z hlediska výbavy vozu,“ uvedl ředitel značky Citroën, pan František Neuman.

Zvýšeným hygienickým opatřením samozřejmě podléhá i servis vozů. Pro ty, kteří preferují maximálně bezkontaktní řešení zavedla společnost Citroën jako novou bezplatnou službu tzv. videocheck, neboli on-line prohlídku vozu. Jedná se o nástroj elektronické komunikace zahrnující on-line potvrzení rozsahu zakázky. Díky této službě je možné předložit klientům důvěryhodný report, který je srovnatelný s běžnou prohlídkou vozu za jejich přítomnosti.

Funguje tak, že přijímací technik převezme vůz od zákazníka a mechanik poté již bez jeho přítomnosti vůz důkladně prověří a vytvoří videozáznam, ve kterém zrekapituluje veškerá zjištění z detailní prohlídky vozu. Následně vyplní formulář, ve kterém uvede rozsah navrhovaných prací včetně předpokládané ceny. Tento rozpočet je společně s videozáznamem zaslán klientovi, což představuje zcela transparentní a důvěryhodný podklad pro jeho rozhodnutí a schválení rozsahu zakázky.

Za speciální zvýhodněnou cenu nyní Citroën nabízí také čištění klimatizace, kdy se za pomoci speciálního spreje odstraní veškeré mikroorganismy ze vzduchového okruhu společně s dezinfekcí kabiny, resp. prostoru pro cestující, kdy se také pomocí speciálního spreje odstraňují bakterie (způsobující alergie), mikroby a nepříjemné pachy.

Snad bude již brzy opět možné jezdit bez obav na výlety do přírody či za sportem, proto nechybí ani slevy až 35 % na praktické letní příslušenství. Originální doplňky Citroën, které zpříjemní cestování a ochrání řidiče i spolucestující, lze objednat i z bezpečí domova.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků