10 / 3 812

Znovuotevření dealerství ŠKODA

17.4.2020 |  Štítky: Škoda

Po dočasném uzavření způsobeném pandemií koronaviru a navazujícím vládním nařízením mohou v pondělí 20. dubna obnovit činnost autosalóny autorizovaných dealerů ŠKODA.

„Jednoznačně vítáme rozhodnutí vlády. Znovuotevření dealerství je dobrá zpráva pro zákazníky, dealery i výrobce. Vracíme se díky tomu k dennodenní tvůrčí a prozákaznicky orientované práci, což je dobře. Ve spolupráci s naší autorizovanou prodejní sítí finalizujeme veškerá opatření, abychom vyhověli všem požadavkům vládního nařízení a ochránili naše zaměstnance i zákazníky. To je pro nás absolutní priorita,“ říká Luboš Vlček, ředitel ŠKODA AUTO Česká republika.

Provoz autorizovaných dealerství podléhá řadě bezpečnostních opatření, která chrání zákazníky i zaměstnance. Vedle všudypřítomných roušek je nejviditelnější úprava klientských zón autorizovaných dealerství ŠKODA tak, aby bylo možné v maximální míře dodržovat nařízení vlády a doporučení hygieniků k omezení přímého kontaktu a dodržování doporučených odstupů. Součástí balíčku opatření tak je například omezení počtu osob v showroomech, využívání ochranných pomůcek, distanční objednávání, dezinfekce pro potřeby zákazníka či pravidelné čištění a dezinfikování vystavených vozů.

Podobná opatření platí i v autorizovaných servisech značky ŠKODA. Pro zákazníky jsou na webových stránkách jednotlivých servisních partnerů přehledně k dispozici telefonní čísla a e-mailové kontakty, přes které je možno se do servisu objednat. Pracovníci příjmu po dohodě se zákazníkem naplánují návštěvu servisu tak, aby byl na nezbytné minimum omezen kontakt s dalšími zákazníky v prostorách servisu. ŠKODA AUTO také vydala doporučení, která směřují k nejvyšší možné úrovni hygienických standardů, včetně průběžného čištění a dezinfekce kontaktních ploch i dílenského vybavení.

Pro maximální komfort a bezpečí nabízejí autorizované servisy ŠKODA rozšířené služby dezinfekce klimatizace. Dezinfekci výparníku a vedení okruhu ventilace lze provést dezinfekčním sprejem, nebo lze realizovat hloubkovou dezinfekci celého systému i interiéru vozu specializovaným plynným dezinfekčním přípravkem či ozonem, k čemuž autorizované servisy ŠKODA využívají účelové vysokovýkonné vyvíječe. Celá řada partnerů nabízí i službu „Pick-up & delivery“, tzn. vyzvednutí vozidla u zákazníka nebo jeho doručení. O dostupnosti rozšířených služeb se zákazníci mohou informovat telefonicky či e-mailem u jednotlivých servisních partnerů ŠKODA.

Zákazníkům je po znovuotevření showroomů k dispozici také nebývale široká nabídka nových skladových vozů za zvýhodněné ceny. Čítá přes 5 000 automobilů napříč modelovou nabídkou ŠKODA. V nabídce zůstávají také akční modely 125 let pro modelové řady FABIA, FABIA COMBI, SCALA, KAROQ a třetí generaci modelu OCTAVIA s atraktivní výbavou a vysokým produktovým zvýhodněním. Výběr dále doplňuje historicky nejširší nabídka programu ŠKODA Plus, která čítá téměř 8 tisíc certifikovaných ojetých vozů.

Už v březnu přijala ŠKODA AUTO Česká republika opatření pro zajištění likvidity a cash flow firem, kterými předcházela vzniku finančních rizik v autorizované síti. Mezi hlavní nástroje balíčku opatření patří odložení splatností na skladové a klientské vozy a adaptace bonusové politiky včetně urychlení jejich vyplácení. Dále byly pozastaveny či odsunuty opatření a úkony vázající personální a finanční kapacity např. audity, mystery aktivity, tréninky a řada dalších.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků