10 / 3 829

Zcela nová Mazda CX-30

18.9.2019 |  Štítky: Mazda | SUV

Vůz s krásnými, plynulými křivkami kupé a odvážnou robustností SUV.

Nový model Mazda CX-30 dorazil do České republiky a můžete si jej prohlédnout u Vašeho dealera Mazda. Toto SUV nové generace je velmi agilní pro jízdu ve městě a dostatečně prostorné pro cesty mimo něj. Revoluční motor Skyactive-X mu dodává dynamický výkon a skvělé jízdní vlastnosti.

Dostatečně malý navenek, abyste se mohli snadno pohybovat po městě, ale dostatečně velký uvnitř, abyste mohli vyjet i mimo něj. Vůz s dynamickým výkonem, vzrušujícími jízdními vlastnostmi a mimořádným pohodlím a bezpečností.

Inspirující krása:
Užijte si japonskou koncepci „Johaku“ – krásy prázdného prostoru – která dává zcela nové Mazdě CX-30 elegantní vzhled uvnitř i navenek.

Dokonalý klid duše.
Inteligentní technologie v kombinaci s designem zaměřeným na člověka vám dávají více kontroly a poskytují vyšší bezpečnost na silnicích.

Pohodlí a požitek.
Snadno se připojte do svého světa a soustřeďte se na požitek z jízdy díky našemu systému infozábavy Mazda Connect.

Svoboda jet kamkoliv.
Vzadu je k dispozici více prostoru pro náklad, který díky nejmodernější technologii motorů Skyactiv dopravíte až do cíle.

Navrženo pro Váš život.
Zevnitř i zvnějšku je zcela nová Mazda CX-30 jedním slovem nádherná – od plynulých křivek karoserie po výjimečné řemeslné provedení interiéru a inovativní technologie uvnitř. Jejich vzájemná kombinace doplňuje a zlepšuje váš životní styl a každá cesta je díky nim skutečným požitkem.

Více výkonu za méně.
Všechny benzínové motory jsou navrženy s nejnovější technologií Skyactiv a osazeny technologií elektrického pohonu Mazda M-Hybrid, která zajišťuje nižší spotřebu pohonných hmot – aniž by došlo ke snížení výkonu motoru.

Zůstanete v kontaktu pouhým jedním dotykem.
Propojte váš chytrý telefon pomocí Mazda Connect. Je kompatibilní s technologiemi Android Auto™/Apple CarPlay™ * a umí přehrávat videa z USB.

Krása prázdného prostoru.
Tato koncepce je základem designu světlého a prostorného interiéru. V Japonsku tomu říkáme „Johaku“. Přináší pohodlný prostor pro pět osob, s větší svobodou pohybu a vzájemné komunikace, společně s mimořádným výhledem ven. Tatáž koncepce je uplatněna i ve velkorysém a univerzálním zavazadlovém prostoru. 

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků