10 / 3 812

Výroba elektromobilu Mazda MX-30 zahájena

20.5.2020 |  Štítky: Mazda | elektrický pohon | elektromobily

Mazda letos z oslav jen tak nevyjde. Slaví stoleté výročí, které znamená mimo jiné i limitovanou narozeninovou edici všech vozů Mazda.

A teď se může těšit na další, tentokrát čistě elektrický, přírůstek do rodiny.

19. května 2020 totiž byla v továrně Ujina 1 v japonské Hirošimě zahájena výroba prvního elektromobilu značky – Mazda MX-30. Stylové a univerzální SUV, je reakcí na zvyšující se poptávku po elektromobilech v Evropě, ale i po celém světě.

POHODLÍ A JEDNODUCHOST
Vysoký posed řidiče i spolujezdců je mimořádně pohodlný a zajišťuje Vám lepší celkovou viditelnost. Současně Vám umožňuje celkově lepší přístup, do vozu, protože nekonvenční dveře s širokým otevíráním usnadňují nastupování i vystupování.

DOKONALÝ KLID DUŠE
Rozsáhlé spektrum inovativních bezpečnostních prvků i-Activsense, například protikolizní systém SBS, systém sledování mrtvých úhlů a systém detekce chodců, jsou součástí standardní výbavy všech provedení, takže si každou jízdu užijete ještě více.

NÁDHERNÁ UVNITŘ I VENKU
Krása zcela nové Mazdy MX-30 jde hluboko pod povrch. Vůz je dodáván s nádherným, ručně zpracovaným interiérem v několika verzích a při jeho výrobě se využívají speciální, vysoce kvalitní materiály, například přírodní korek. Různé možnosti a barevná schémata interiéru si můžete prohlédnout díky našemu on-line konfigurátoru.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků