10 / 3 812

Volvista operák láká do Průhonic: Získat ojeté Volvo nebylo nikdy snazší

28.6.2019 |  Štítky: Volvo | Auto Průhonice a.s.

Když současná průhonická parta prodejců přebírala bazar v sousedství dealerství Auto Průhonice, roční počet prodaných aut se pohyboval kolem 140.

Už za první rok fungování se ale číslo přehouplo přes 1000 ojetých vozů Volvo vozů a dnes v průhonickém bazaru obslouží přes 1600 spokojených zákazníků za rok.

Teď přicházejí s unikátním operákem Volvista a jako první v ČR nabízejí FULL-SERVIS operativní leasing, a to pro vozy Volvo se stářím do 2 let, nájezdem maximálně 50.000 km a délkou operativního leasingu 35 měsíců.

Ke koupenému vozu tak automaticky pořídíte spoustu výhod:

·        garanční prohlídky

·        havarijní pojištění

·        povinné ručení

·        pojištění výhledových skel (vč. čelního)

·        letní i zimní pneu

·        silniční daň

·        dálniční známka

Patříte-li mezi IČ, OSVČ či právnické osoby můžete si rovnou vybírat z nabídky Volvista operáku na webu Volvista ZDE >  nebo se ve všední den, ale i o víkendu vydejte do Průhonic. Otevřeno mají na adrese V Oblouku 731 každý den včetně víkendu.

Naprostá většina vozů pochází přímo ze Švédska. Jedná se převážně o vozy manažerské flotily automobilky Volvo a než se dostanou takzvaně na plac, projdou dvojí servisní prohlídkou. Samozřejmostí je tedy garance původu, kilometrů a prvotřídní kondice aut.

A jen tak mimochodem, úroveň prodeje si v Průhonickém bazaru nezadá s úrovní prodeje nových vozů. Profesionální a příjemní prodejci vás přivítají na obrovském showroomu, kde vás ohromí desítky nádherných aut. Spousta zákazníků se na bazar vrací třeba jen na kávu, nakupování je v Průhonickém bazaru zážitkem. Přesvědčte se sami.

 

 

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků