10 / 3 810

Volkswagen Užitkové vozy představí v únoru 2020 ve světové premiéře nový model Caddy

23.12.2019 |  Štítky: VW | MPV | skladové vozy | užitkové vozy

Nové modely Caddy a Caddy Cargo budou uvedeny na trh v příštím roce.

Kdo tvrdí, že Caddy nemůže být sportovní? Volkswagen Užitkové vozy prvními skicami naznačuje design zcela nového modelu Caddy, který bude mít premiéru v roce 2020. Zcela jisté je to, že nic nezůstane při starém. Nový Caddy bude přesto znovu zásadním vozem v segmentu A městských užitkových vozů a rodinných MPV pro soukromé použití.

Značka Volkswagen Užitkové vozy připravila předčasný vánoční dárek. První skici z raných fází vývoje nového modelu Caddy ukazují, že v příštím roce dojde u nejmenšího modelu značky Volkswagen Užitkové vozy k velkým změnám. Studie skříňové varianty modelu Caddy naznačuje, že do jinak funkčního a praktického segmentu vstoupí nové sebevědomí. Návrh prozrazuje možné pojetí designu. Všechno bude jiné, ale i nadále s velkým objemem nákladového prostoru a mimořádnou variabilitou. To jsou vlastnosti, díky nimž byly vozy Caddy pro zákazníky vždy atraktivní. Zkrátka: 100% nový, 100 % Caddy.

Sportovnější charakter je u této studie naznačen například mírně klesající linií střechy. Nebo výrazně tvarovanými, velkými bočními plochami. Nový Caddy přitom zaujme štíhlým, jednolitým designem. Značka Volkswagen Užitkové vozy sází na to, že nový Caddy bude zajímavou, praktickou alternativou pro ještě širší okruh sportovců a zákazníků s aktivním životním stylem.

Skica nového modelu Caddy ve verzi Cargo naznačuje několik výrazných designových prvků budoucího sériově vyráběného skříňového vozu. Mezi ně patří výrazněji vertikálně uspořádaná, štíhlá LED světla na zádi. Jimi bude vybavena také osobní varianta. Studie navíc ukazuje větší zadní okno, které bude nezaměnitelným prvkem osobní verze. Užitkové varianty nového modelu Caddy budou mít v závislosti na přání zákazníka zadní výklopné dveře bez okna nebo osvědčené křídlové dveře.

Dalšími prvky nově vyvinutého modelu Caddy jsou větší kola a uzavřeně působící příď s LED světlomety, užší maskou chladiče a větším logem. To vše dává jasně najevo, že i nový Caddy přijde na trh s ambicemi být měřítkem ve svém segmentu.

Představení skříňového městského rozvážkového vozu a rodinného MPV světové veřejnosti se uskuteční na začátku roku 2020. Podrobnější informace budou zveřejněny v nadcházejících týdnech.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků