10 / 3 916

Vlajková loď značky Peugeot zakotví na Vltavě

28.8.2018 |  Štítky: Peugeot

Nový Peugeot 508 se sice chystá oficiálně nastoupit na trůn modelové řady až ve druhé polovině září, česká premiéra se však koná už teď.

Proběhne na druhém ročníku výstavy AUTA NA NÁPLAVCE ve dnech 30. srpna až 2. září 2018 v Praze u Rašínova nábřeží. Na lodi na Vltavě návštěvníci uvidí nejen novou vlajkovou loď značky, ale také její novinku Peugeot Rifter a současné nejžádanější modely – SUV Peugeot 3008 a 5008.
Nejočekávanější novinka značky – Peugeot 508 – zazářila poprvé letos na jaře na autosalonu v Ženevě. Atraktivní fastback nadchl návštěvníky z řad veřejnosti i médií. Z prestižní švýcarské přehlídky automobilové krásy odjel ověnčený titulem „Nejlepší vůz ženevského autosalonu“. Na pražské Náplavce se představí zářivě rudý exponát v nejvyšší úrovni výbavy GT.
 
Lvímu králi bude na Vltavě dělat společnost nový Peugeot Rifter. Tato kompaktní osobní dodávka vzhledem navazuje na úspěšnou sérii SUV, která značku Peugeot vynesla do čela této automobilové kategorie na evropském trhu. Nejprodávanější dvě velká SUV – Peugeot 5008 a 3008 – budou také na akci k vidění. Hezký pohled na ně bude z lodní kavárny Bateau Café de Paris, kde vás zástupci značky Peugeot pohostí výbornou kávou či zmrzlinou.
 
Pro návštěvníky výstavy AUTA NA NÁPLAVCE je připraven atraktivní doprovodný program zahrnující koncerty – např. No Name, Tomáš Klus, Pavel Callta, Eddie Stoilow aj., autogramiády – např. skokan na lyžích Roman Koudelka, oštěpařka Barbora Špotáková nebo snowboardistka Kateřina Vojáčková a besedy. V neděli ve 13:30 dorazí na Náplavku ambasadorka značky Peugeot sólistka Národního divadla Praha - Andrea Kalivodová. Návštěvníci stánku Peugeot se tak mohou těšit na autogramiádu a besedu.
Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků