10 / 3 779

Tucson vyhrál cenu novinářů AAA v kategorii malých SUV vozů

2.2.2016 |  Štítky: Hyundai

Tucson vyhrál v kategorii malých SUV vozů

„Zbrusu nový Tucson představuje výrazný krok kupředu pro Hyundai Motor v kategorii malých SUV,“ řekl Jim Prueter, motoristický novinář z asociace AAA. „Design vozu je zárukou toho, že se za ním budou lidé otáčet. S prémiovou výbavou ve standardním provedení nabízí vůz excelentní hodnotu pro zákazníky,“ dodal Prueter.

Tipy novinářů pomáhají zákazníkům při výběru nového vozu

Nejlepší tipy Top Vehicle Picks jsou každoročně publikovány v lednovém a únorovém vydání Highroads magazine. Cílem časopisu je pomoci zákazníkům při výběru nového vozu. Aby mohly být novinky zařazeny do aktuálního vydání, musely být na trhu nejpozději do ledna letošního roku. Druhou podmínkou bylo to, že jejich cena nesměla přesáhnout 70 000 amerických dolarů (cca 1,7 milionu korun). Vozy navrhované pro aktuální vydání jsou posouzeny Jimem Prueterem, expertem AAA Arizona, který jako špičkový konzultant v oblasti automotive působí již více než 20 let.

„Hyundai Motor nabízí svým zákazníkům styl, pohodlí a bezpečnost. To je základem naší produktové řady,” tvrdí Mike O’Brien, viceprezident pro korporátní a produktové plánování Hyundai Motor America. „Tucson nabízí rodinám, které se postupně rozrůstají, potřebný komfort pro naplnění jejich životního stylu,“ řekl O´Brian.

Tucson získal díky vyspělým bezpečnostním prvkům ocenění 2016 TOP SAFETY PICK

Tucson je vybaven řadou vyspělých bezpečnostních prvků, mezi které patří asistent pro jízdu v jízdním pruhu (LDWS), asistent pro sledování slepého úhlu (BSD), asistent pro upozorňování na vozidla přijíždějící ze stran při couvání (RCTA), asistent pro změnu jízdního pruhu (LCA) nebo autonomní nouzové brzdění (AEB). Také z toho důvodu Tucson získal ocenění 2016 TOP SAFETY PICK společnosti Insurance Institute for Highway Safety (IIHS).

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků