10 / 3 877

Toyota vyčistí a připraví vůz na jaro za výhodné ceny

24.4.2020 |  Štítky: Toyota

Jarní příprava vozu by se neměla omezit jen na výměnu zimních pneumatik za letní.

Zvlášť v souvislosti s aktuální situací se vyplatí nechat si vydezinfikovat klimatizaci, a před letními výlety po Česku samozřejmě provést servisní prohlídku. Toyota má servisní místa otevřena a nabízí velmi výhodné ceny.

Až do 26. června nabízí Toyota údržbu vozu po zimním období za akční ceny. V souvislosti s aktuálním děním zákazníci nejvíce uvítají čištění a údržbu klimatizace, za kterou zaplatí jen 300 korun. V rámci této prohlídky provedou pracovníci servisu Toyota kompletní vyčištění a dezinfekci celého systému, tedy výparníku, ventilačních a topných cest. Používají originální čistič klimatizací Toyota, který odstraňuje většinu bakterií a nečistot. Výsledkem je ventilační systém zbavený škodlivých organismů a příjemná vůně.

Je navíc ideální doba na výměnu kabinového filtru, což zajistí dokonale čistý vzduch v interiéru. Filtry zachycují nečistoty ze vzduchu, včetně prachu, sazí, olova, sulfátů a částic výfukových zplodin. Pokud výměna filtru není pravidelná, snižuje se nejen jeho účinnost, ale také průtok vzduchu do interiéru, což zapříčiňuje zamlžování vnitřních stran skel vozidla. Na filtry je nyní poskytována sleva 25 procent. Standardní pylový a prachový filtr tak stojí od 353 korun, cena aktivního uhlíkového filtru začíná na 540 korunách.

Doporučuje se zároveň regenerace chladicího média. Během roku, kdy se klimatizace tolik nepoužívá, může uniknout 5 až 10 procent, což snižuje výkon a účinnost klimatizace. Chladicí médium zároveň absorbuje nežádoucí vlhkost ze systému, která může celé zařízení poškodit. Jaro je ideální doba vše zkontrolovat, vyčistit, doplnit nové chladivo. Za kompletní regeneraci zákazník zaplatí 600 korun.

Před jarním a letním cestováním je vhodné provést servisní prohlídku, tedy nechat zkontrolovat stav akumulátoru, řemene vodního čerpadla, vnějšího osvětlení, či ostři-kovačů, ale také množství oleje a brzdové kapaliny. Servisní prohlídka je u Toyoty za 300 korun.

V rámci jarní nabídky si Toyota pro své zákazníky připravila také slevu 25 procent na vybrané příslušenství. Například střešní nosiče začínají na 3225 korunách, střešní nosič jízdních kol je už za 2250 korun, plastovou rohož do zavazadlového prostoru můžete mít již za 842 korun. Akční nabídka se týká také široké řady nových letních pneumatik. Výhodné ceny po celý rok jsou připraveny i na zimní komplety, ty jsou k dispozici už za 11 900 korun.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků