10 / 3 835

Toyota pomáhá českým sportovním klubům s mobilitou

18.2.2019 |  Štítky: Toyota | užitkové vozy

Společnost Toyota Central Europe–Czech spustila nový program operativního leasingu určeného pro zajištění mobility.

V rámci programu pod názvem Proace ProSport si kluby a svazy budou moci za zvýhodněných podmínek pronajmout vozy Proace Verso Shuttle s výraznou dotací značky Toyota.

Toyota program poprvé oficiálně oznámila na začátku ledna v rámci tiskové konference ohlašující dlouhodobou spolupráci s Českým olympijským výborem. V rámci této spolupráce Toyota poskytuje ČOV flotilu osobních i užitkových vozů, kde v případě osobních vozů jde výhradně o hybridní modely. Vozy pomáhají nejen při cestách na závody a soustředění, ale i v rámci mnoha projektů, které ČOV celoročně organizuje. Program Proace ProSport pro ostatní svazy a kluby na tuto spolupráci s olympioniky navazuje.

“Účelem tohoto programu je zejména zajistit dopravu všem sportovním oddílům a klubů i na té nejnižší úrovni a přispět k renesanci sportu dětí, mládeže a dospělých v České republice,“ uvedl generální ředitel Toyota Česká republika Martin Peleška.

Pronájem osobní dodávky za výhodných podmínek je podle předsedy Českého olympijského výboru Jiřího Kejvala jedinečnou možností pro sportovní prostředí, jak zajistit mobilitu svých závodníků a materiálu. „Komerční pronájem aut je častokrát pro jednotlivé svazy či sportovní kluby a oddíly nedosažitelný. Kluby tak často používají stará auta, která jsou z hlediska bezpečnosti už dnes nedostačující a neporovnatelná s těmito moderně vybavenými novými vozy,“ podotkl Kejval.

Sportovci budou mít k dispozici osobní verzi modelu Toyotu Proace Verso Shuttle L2
2.0 D-4D 150 s 6st. man. převodovkou, v devítimístné verzi s klimatizací, autorádiem, tempomatem nebo zadními parkovacími senzory. V ceně výhodného pronájmu je i unikátní prodloužená záruka na 5 let nebo 1 milion kilometrů.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků