10 / 3 779

SOUNDTRACK Poděbrady opět s podporou čtyř kruhů

11.8.2017 |  Štítky: Audi

 
Po úspěšném loňském nultém ročníku hudebního festivalu SOUNDTRACK Poděbrady, který během jediného dne přilákal více než 15 000 návštěvníků, připravili letos organizátoři čtyřdenní program nabitý zajímavými akcemi a očekávají šedesát tisíc návštěvníků. Na festivalu nebude chybět ani značka Audi, která je oficiálním partnerem poděbradského festivalu.
 
„Loňský nultý ročník festivalu SOUNDTRACK v Poděbradech ukázal obrovský potenciál tohoto nového konceptu atraktivní zábavy pro celou rodinu,“ říká Tomáš Velek, vedoucí divize Audi společnosti Porsche Česká republika. „S radostí proto podporujeme také letošní SOUNDTRACK Poděbrady. Návštěvníci se mohou těšit na světové i české premiéry, bohatý kulturní a doprovodný program a chybět nebude samozřejmě ani značka Audi, která představí inovativní automobilovou techniku. Stejně jako SOUNDTRACK přetváří pasivní poslech hudby v interaktivní prožitek, tak i Audi proměňuje běžné cestování automobilem v nezapomenutelnou jízdu. Audi navíc tímto partnerstvím pokračuje v dlouhé tradici podpory prestižních kulturních akcí v České republice.“
 
„Jsem velice rád, že zde mohu prezentovat náš společný kulturní projekt – SOUNDTRACK PODĚBRADY, mezinárodní festival filmové hudby a multimédií.  V krásném prostředí historického lázeňského města Poděbrady si budete moci vychutnat ukázky té nejlepší filmové hudby, to nejzajímavější z filmové a televizní tvorby, právě tak jako nejnovější technologie v kontrastu s prostředím barokního zámku a lázeňského parku,“ vysvětluje motto festivalu Michal Dvořák, ředitel a iniciátor festivalu. „Je pro mne zároveň potěšením, že tuto mimořádnou kulturní akci připravujeme ve spolupráci se značkou AUDI. Jsme totiž přesvědčeni, že špičková kvalita patří ke špičkové kvalitě!“
 
První ročník mezinárodního festivalu filmové hudby a multimédií SOUNDTRACK Poděbrady se uskuteční ve dnech 24. až 27. srpna 2017. Svým zaměřením i koncepcí jedinečná akce nabídne nabitý čtyřdenní program pro všechny věkové skupiny. Hned první den vystoupí na svém jediném koncertě v letošním roce skupina LUCIE. Pátek bude patřit světové premiéře projektu českého skladatele a držitele několika Českých lvů za filmovou hudbu Jana P. Muchowa – The Antagonists. Ve stejný den přiláká zejména rodiny s dětmi Jaroslav Uhlíř, který se svou kapelou pohladí obecenstvo dobře známými filmovými písničkami, které v uplynulých 40 letech složil většinou ve spolupráci se Zdeňkem Svěrákem. V sobotu zahraje s Filharmonií Hradec Králové Oscarem oceněný italský skladatel Nicola Piovani a ve světové premiéře proběhne velkoplošná projekce filmu Tři oříšky pro Popelku s hudbou Karla Svobody v podání symfonického orchestru.
 
Po celou dobu konání festivalu SOUNDTRACK Poděbrady bude flotila reprezentativních vozů Audi zajišťovat pro VIP hosty shuttle servis a to ve spolupráci s  prémiovou taxislužbou Tick Tack a dealerstvím Louda Auto a.s., jehož prodejny se nacházejí nejen v nedalekých Pardubicích, ale také v Teplicích a Liberci. Audi kromě toho představí v Poděbradech vybrané modely ze současného produktového portfolia s logem čtyř kruhů, včetně nových sportovních modelů RS3, RS5 a SQ5.
 
Mezinárodní festival filmové hudby a multimédií SOUNDTRACK Poděbrady, první a jediný svého druhu v České republice, je unikátní oslavou filmové hudby všech žánrů a forem. Více informací o něm naleznete na internetových stránkách http://www.soundtrackfestival.cz/. Předprodej vstupenek byl zahájen.
Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků