10 / 3 877

ŠKODA výrazně rozšiřuje nabídku online prodeje o skladové vozy

21.4.2020 |  Štítky: Škoda

Škoda AUTO Česká republika rozšířila na domácím trhu online nabídku prodeje.

Platformu www.skoda-online.cz, která jako jediná na českém trhu umožňuje zákazníkům pořízení vozu z pohodlí a bezpečí domova bez nutnosti navštívit dealerství, rozšířilo české zastoupení mladoboleslavské automobilky nově o skladové vozy autorizovaných partnerů. Výběr a objednání vozu, uzavření smlouvy i platba první splátky probíhají přehledně, pohodlně a rychle v rámci samotné prodejní platformy. Vozy jsou připraveny k předání u jednotlivých autorizovaných prodejců v dodací lhůtě již od 14 dní a někteří partneři nabízí i dodání přímo k zákazníkovi domů. V první fázi jsou skladové vozy dostupné na operativní leasing od ŠKODA Financial Services, do konce roku přibydou i možnosti úvěry či platby převodem.

„Rozšíření online nabídky o skladové vozy je další logický krok v digitalizaci našeho prodejního procesu,“ říká Miroslav Holan, vedoucí rozvoje prodejní sítě ŠKODA AUTO Česká republika. „Zákaznické chování se mění i v automobilovém sektoru a značka ŠKODA chce jako leader na domácím trhu zákazníkům nabízet to nejlepší. Věříme, že podobné digitální nástroje budou v blízké budoucnosti zajímavé pro stále větší část naší klientely,“ dodává Miroslav Holan.

Česká automobilka nabízí zákazníkům prostřednictvím své online platformy www.skoda-online.cz jednoduchý a pohodlný způsob k pořízení automobilu. Rozšířením o skladové vozy, kterých je u autorizovaných dealerů v současné chvíli přes 4 000, se nabídka bude postupně rozšiřovat. V přehledném menu jsou na platformě zobrazeny dostupné vozy včetně informace o partnerovi, který je nabízí, a jeho lokalitě, rychlosti dodání konkrétního vozu a základní měsíční splátce. Výběrem vozu se otevře stránka s plnou specifikací včetně technických údajů, kde je též možno zvolit variantu financování a doplňkových služeb. Po volbě varianty produktu se stačí již jen zaregistrovat do online prostředí ŠKODA, přihlásit, vyplnit žádost o financování, zvolit variantu předání vozu a objednávku dokončit. Online probíhá i platba kartou. 

Nad rámec informací dostupných formou otázek a odpovědí je samozřejmě k dispozici také online chat s proškolenými odborníky ŠKODA a non-stop Informační linka. Online nabídka skladových vozů je rozšířením stávajících prodejních kanálů ŠKODA AUTO Česká republika. Digitalizace prodejního procesu přináší zákazníkům celkové zjednodušení objednávky i časovou úsporu, prodejním partnerům značky přiblíží novou klientelu a moderní způsob realizace prodeje i servisních prací. Stejně jako u stávajících prodejních kanálů zajišťují předepsané servisní prohlídky i údržbu vozů autorizovaní servisní partneři ŠKODA.

V první fázi jsou skladové vozy dostupné na operativní leasing od ŠKODA Financial Services. Například model ŠKODA FABIA se v nabídce skladových vozů na skoda-online.cz pohybuje přibližně okolo 4 500 Kč. Do konce roku přibydou možnosti úvěru či platby převodem. Forma operativního leasingu je v České republice stále oblíbenějším způsobem pořízení nového vozu. Jen v roce 2019 bylo dle statistik Sdružení dovozců automobilu zaregistrováno pro účely operativního leasingu přes 40 tisíc nových osobních automobilů. Z celkového počtu tvořily téměř 75 % modely značky ŠKODA. V loňském roce si operativní leasing ŠKODA Bez starostí od ŠKODA Financial Services sjednalo několik tisíc zákazníků.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků