10 / 3 779

ŠKODA VisionS oslavila světovou premiéru na Volkswagen Group Night v Ženevě

2.3.2016 |  Štítky: Škoda | SUV

Moderní a působivá ŠKODA VisionS

Atraktivní designová studie ŠKODA VisionS nabízí výhled na budoucí velký sériový model kategorie SUV, který značka představí na podzim letošního roku. ŠKODA VisionS je navržena moderně, působivě a dynamicky. Design je založen na rovnováze racionality a estetiky, která je pro vozy značky ŠKODA typická. Vedle budoucího designového jazyka vozů SUV ukazuje showcar nejdůležitější technologie, kterými se značka bude v následujících letech intenzivně zabývat. Jde zejména o elektromobilitu, konektivitu a bezpečnost.

První vůz značky ŠKODA se šesti sedadly ve třech řadách

S délkou 4,70 m, rozvorem 2,79 m, šířkou 1,91 m a výškou 1,68 m je ŠKODA VisionS na silnici nepřehlédnutelná. Automobil postavený na bázi modulární platformy MQB koncernu Volkswagen je prvním vozem značky ŠKODA se šesti sedadly ve třech řadách.

Elegance, moderní technologie, infotainment

Světlomety, logo značky a svislé lamely v masce chladiče se vyznačují krystalickými prvky, které svým vzhledem odkazují na umění českých sklářů. Příď se vyznačuje širokou lichoběžníkovou maskou chladiče se svislými lamelami a čtyřmi plochými, klínovitými a vysoko umístěnými světlomety – jejich technologie LED bude v dohledné době zavedena do sériové výroby. Všichni členové posádky mají k dispozici vlastní displej, který mohou jednoduše obsluhovat. Informace jsou pro posádku individualizovány a dostávají se k ní přes nabídku infotainment systému.

VIDEO: SKODA VisionS press conference in Geneva 2016

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků