10 / 3 810

SEAT vám zajistí bezstarostné zimní cestování

11.10.2018 |  Štítky: Seat

SEAT připravil pro všechny své zákazníky atraktivní sezonní nabídku komplexních servisních služeb.

Majitelé zánovních i starších vozů SEAT si nemusejí dělat starosti ani se samotnou přípravou vozu na zimu, protože ji mohou svěřit do rukou nejbližšího autorizovaného servisu SEAT. Jeho důkladně školení technici zajistí za výhodných podmínek zimní servisní prohlídku, kompletní SEAT Pneuservis, pravidelnou údržbu a v případě potřeby také okamžité odstranění případných nedostatků. Sezonní nabídka SEAT Service, platná až do konce letošního roku, zahrnuje navíc akční nabídky na vybrané servisní úkony.

V rámci sezonní nabídky mohou majitelé vozů SEAT využít na služby SEAT Pneuservisu slevový poukaz v hodnotě 500 Kč (platí v případě koupi sady pneumatik nebo kompletních kol). Profesionální služby SEAT Pneuservisu zahrnují nejen přezutí vozu z letních na zimní pneumatiky, včetně vyvážení, ale také vyčištění a uskladnění kol s letními pneumatikami do další sezony.

Autorizovaný servis SEAT zajistí ekologickou likvidaci opotřebovaných nebo poškozených pneumatik a poskytne zákazníkovi široký výběr kvalitních nových zimních pneumatik od prémiových výrobců za velmi konkurenceschopné ceny. Zimní pneumatiky se dodávají také jako kompletní sady s atraktivními koly z lehké slitiny.

Výhodou profesionální péče autorizovaných partnerů značky SEAT je také dvouletá záruka na díly i práci, která je odborně prováděna podle pokynů výrobce.

Sezonní nabídka SEAT Service trvá od 1. 10. do 31. 12. 2018.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků