10 / 3 835

SEAT Service® nabízí cestu k zážitkům bez starostí

2.4.2020 |  Štítky: Seat

Majitelé zánovních i starších vozů SEAT mohou za výhodných podmínek využívat profesionální servisní služby včetně jarní prohlídky.

SEAT Service® přivítal jaro tradiční servisní kampaní, jejímž cílem je zajistit majitelům vozů SEAT všech věkových kategorií maximální potěšení z jízdy za všech okolností. S teplejším počasím přichází chvíle nejen pro přezutí ze zimních pneumatik na letní, ale také na komplexní kontrolu technického stavu vozidla po náročném zimním období, odstranění případných závad, výměnu opotřebovaných dílů a rozšíření výbavy o nové originální příslušenství, které může například usnadnit cesty za letním dobrodružstvím. Zákazníci mají v autorizovaných servisech SEAT pod jednou střechou k dispozici kompletní sortiment profesionálních servisních služeb po celý rok, ale výhodné podmínky jarní servisní nabídky platí jen do 30. června 2020.

„Cesta k zážitkům bez starostí není vůbec dlouhá, a i přes momentální komplikovanou situaci jsou naši autorizovaní partneři SEAT připraveni pomoci,“ říká Jan Špinar, vedoucí divize After Sales společnosti Porsche Česká republika. „Naši důkladně školení technici přesně vědí, co vozy SEAT potřebují, a v rámci jarní servisní prohlídky se o vozy zákazníků postarají. Přezují pneumatiky, zkontrolují technický stav vozu a v případě nutnosti odstraní veškeré nedostatky, aby byl zaručen bezproblémový provoz po celou sezonu. A z rozsáhlého sortimentu Originálního příslušenství SEAT® splní jakékoli individuální přání, ať se jedná o stylistické doplňky nebo praktická řešení pro přepravu jízdních kol a dalšího sportovního vybavení.“

Pneumatiky jsou pro automobil stejně zásadní jako pro člověka kvalitní a elegantní obuv. Proto je v rámci jarní servisní nabídky SEAT věnována velká péče právě pneumatikám. Profesionální SEAT Pneuservis zajistí nejen přezutí vozu ze zimního na letní „obutí“, ale také veškeré návazné služby a nabídne související produkty v kvalitě, která splňuje vysoké standardy značky SEAT. Pracovníci pneuservisu při přezouvání důkladně zkontrolují stav pneumatik a v případě potřeby upozorní zákazníka na nutnost výměny opotřebovaných nebo poškozených pneumatik za nové.

SEAT Pneuservis sází výhradně na kvalitní pneumatiky renomovaných značek, které nabízí za velmi konkurenceschopné ceny. Široký sortiment zahrnuje rovněž pneumatiky s inovativní technologií AirStop®. Speciální hmota uvnitř pneumatiky dokáže utěsnit otvor o průměru až 5 mm, a zamezit tak ztrátě tlaku po poškození. Řidič může díky tomu pokračovat bezpečně v jízdě. Zákazníci si mohou nyní na www.seat.cz vygenerovat slevový poukaz v hodnotě 500 Kč, který lze využít při úhradě nákupu sady nových pneumatik či kompletních kol. Ve výčtu výhod SEAT Pneuservisu nesmí chybět speciální záruka SEAT PneuGarance na poškození a výrobní vady.

S přezouváním je časově výhodné spojit akční sezonní prohlídku vozu za 199 Kč. Při ní jsou vizuálně zkontrolovány všechny důležité komponenty vozidla. Nechá-li zákazník zjištěné nedostatky odstranit autorizovaným servisem SEAT, náklady na jarní servisní prohlídku mu nebudou účtovány.

Zima dala zabrat mimo jiné také stíracím lištám. V rámci letošní jarní servisní kampaně byla cena sady stíracích lišt Aero na čelní sklo pro SEAT Toledo snížena o 10 % na 680 Kč. Při výměně opotřebovaných stíracích lišt u jakéhokoli modelu SEAT získají zákazníci navíc bonus v podobě 1 litru originálního koncentrátu pro přípravu letní směsi do ostřikovačů. Mezi často vyměňované díly patří sada brzdového obložení, která je například pro oblíbený model Leon k dispozici za 2250 Kč (vpředu), resp. 1600 Kč (vzadu). Brzdová kapalina pro všechny modely SEAT vyjde na 310 Kč. Na začátku pylové sezony je vhodné vyměnit vložku pachového a pylového filtru s vrstvou aktivního uhlí a polyfenolovým povlakem, která stojí 910 Kč pro model Ateca.

Originální příslušenství SEAT® je určeno pro náročné motoristy, kteří si chtějí svůj vůz vyladit do poslední detailu. Nebo kteří chtějí rozšířit funkčnost a využitelnost svého vozu, aniž by museli slevit ze svých vysokých požadavků na kvalitu, bezpečnost a vytříbený styl. Fantazii se přitom meze nekladou, protože rozsáhlý sortiment Originálního příslušenství SEAT® zahrnuje vše od sportovních úprav exteriéru a interiéru přes audio a navigační systémy až po bezpečnostní technologie a užitečné příslušenství.

Současnou nabídku Originálního příslušenství SEAT® ilustruje například kabel USB pro nabíjení a přenos dat s konektory USB-C, micro USB a Apple Lightning za 310 Kč, univerzální držák chytrého telefonu za 520 Kč, multifunkční držák malých předmětů v zavazadlovém prostoru za 5650 Kč, otočná podložka do zavazadlového prostoru modelu Ateca za 1620 Kč, ochranná lišta na zadní nárazník modelu Tarraco za 3820 Kč nebo dvojitá nabíječka USB s integrovaným kladívkem a nožem na bezpečnostní pás za 230 Kč.

Automobil SEAT staršího data výroby nemusí být pro majitele překážkou v používání nejmodernějších funkcí v oblasti konektivity. Autorizovaní partneři SEAT totiž nabízejí konektivitu i pro starší modely SEAT. Po připojení zařízení My SEAT DataPlug za 990 Kč k elektronickému systému vozidla může aplikace My SEAT App, která je zdarma k dispozici ke stažení na chytré telefony z portálu App Store nebo Google Play, využívat rozmanitá data vozidla a poskytovat uživateli řadu užitečných funkcí, například sledování a vyhodnocování provozních nákladů, elektronický návod k obsluze nebo rychlé spojení s preferovaným autorizovaným servisem.

Atraktivní servisní nabídku lze využít do 30. června u participujících partnerů SEAT. Kromě ní však po celý rok můžete ušetřit například s programy Fitness plán – knížkou slevových poukazů na pořízení servisních úkonů, Originálních dílů SEAT® i Originálního příslušenství SEAT® – a Kompletní ceny SEAT pro majitele starších vozů. Ti oceňují rovněž službu SEAT STK Service, nabízející zajištění technické kontroly a měření emisí zdarma, pokud byl vůz připraven autorizovaným servisem SEAT. Fitness plán je synonymem profesionální péče autorizovaných servisů SEAT za výhodné ceny. Zákazníci mohou s Fitness plánem ušetřit až 20 % při nákupu servisních úkonů, Originálních dílů SEAT®, Economy dílů a Originálního příslušenství SEAT®. Pro vozy starší 5 let vlastněné fyzickými osobami jsou určeny také Kompletní ceny. V tomto případě se jedná o jasně definované servisní úkony – opravy nebo výměny dílů podléhajících opotřebení – za pevnou cenu, která zahrnuje Originální či Economy díly SEAT®, cenu práce mechanika se zvýhodněnou hodinovou sazbou a DPH. Více informací naleznete na www.kompletniceny.seat.cz.

V autorizovaných servisech SEAT není místo pro kompromisy. Proto při všech opravách používají výhradně Originální a Economy díly SEAT®, které poskytují majitelům vozů SEAT záruku stoprocentní kvality, vynikající funkčnosti, vysoké technické úrovně a dlouhé životnosti – jinými slovy spolehlivou a bezpečnou jízdu s výhodnými náklady. Předností profesionální péče autorizovaných partnerů značky SEAT je také dvouletá záruka na díly i práci, která je odborně prováděna podle pokynů výrobce.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků