10 / 3 774

SEAT představí na MWC 2018 současnost i budoucnost automobilu

16.1.2018 |  Štítky: Seat


SEAT připravuje pro kongres prezentace zcela individuálně nastavitelného zařízení SEAT Simulator, prvních iniciativ v rámci spolupráce společností SEAT a Telefónica, studie SEAT Leon Cristobal a integrací se službou Alexa a ostatními zábavními systémy. Kromě toho se na kongresu uskuteční rychlá setkání mezi nejvyššími vedoucími pracovníky značky SEAT a představiteli vedoucích technologických společností.
 
„SEAT i nadále upevňuje vztahy s Barcelonou, která posiluje své postavení světové metropole nových mobilních technologií. Mobile World Congress je bezesporu nejdůležitější technologickou akcí na světě a SEAT bude i na jejím dalším ročníku představovat inovace, od nichž se očekává, že vytvoří trendy v průmyslu a budou definovat budoucí mobilitu,“ řekl Luca de Meo, předseda představenstva společnosti SEAT, který přikládá této akci velký význam pro další rozvoj podnikání. „Tohoto kongresu se účastní lídři technologických firem a ve společnosti SEAT chceme vytvářet synergie se společnostmi, které podporují naše vedoucí postavení v oblasti digitalizace vozidel.“
 
V různých zónách, vyhrazených v místě konání kongresu pro značku SEAT, budou prezentovány nové plody vývoje společnosti SEAT v oblastech současné a budoucí konektivity. Součástí hlavní expozice bude pozoruhodný simulátor, poskytující 360° vizi budoucnosti digitalizace, kterou značka vyvíjí. Uživatelé si prostřednictvím profilu SEAT ID mohou nakonfigurovat svou identitu. Na základě toho se simulátor přizpůsobí jejich profilu a potřebám. Se svým profilem budou mít také přístup k digitálním obsahům značky SEAT a mohou si naplánovat nejlepší individualizované varianty jízd ve městě. Návštěvníci budou mít za volantem simulátoru příležitost zažít, jak bude řízení vypadat v budoucnosti. Zážitky budou zcela individualizovatelné a interaktivní, včetně nejnovějších plodů vývoje v oblastech konektivity a řízení, na nichž značka SEAT v současnosti pracuje.
 
Další hvězdou značky SEAT na kongresu Mobile World Congress 2018 bude SEAT Leon Cristobal, který usiluje o dosažení cíle nulové nehodovosti v městském provozu. Koncepční vůz s funkcí „anděla strážného“ se dočkal skvělého přijetí na nedávném veletrhu SmartCity Expo. Jeho výbava zahrnuje více než 15 bezpečnostních asistenčních systémů, jejichž funkce pomáhají předcházet nejčastějším příčinám dopravních nehod, včetně nepozornosti, únavy, nadměrné rychlosti jízdy nebo řízení pod vlivem alkoholu.
 
SEAT je znovu průkopníkem v integraci interaktivních řešení
V expozici značky SEAT bude hrát významnou roli také zóna asistentů a zábavy. Návštěvníci kongresu si mohou vyzkoušet integraci hlasově ovládaného asistenta Alexa společnosti Amazon v modelu SEAT Ateca. SEAT je prvním výrobcem automobilů, který tuto funkci nabízí v Evropě. Asistent optimalizuje čas trávený v automobilu například řízením osobního programu, vyhledáváním bodů zájmu nebo poskytováním aktuálních zpráv.
Značka SEAT rovněž využije svou účast na kongresu k představení nového partnerství s jedním z nejoblíbenějších zábavních systémů na světě. SEAT se tak stane prvním výrobcem automobilů, který integruje tento systém do svých vozidel. Luca de Meo kromě toho oznámí další významnou novinku na tiskové konferenci, která se uskuteční v první den akce, 26. února.
 
Úsilí značky SEAT o digitalizaci bylo nedávno oceněno v anketě „Connected Car 2017“, kterou organizují německé časopisy Auto Bild a Computer Bild. SEAT obdržel uvedené ocenění v kategorii průkopníků. V anketě jsou každoročně oceňovány nejlepší inovace související se síťově propojeným automobilem. Leyre Olavarria, vedoucí vývoje síťově propojených vozů ve společnosti SEAT, a manažer digitálních produktů a služeb Fabian Simmer převzali ocenění 9. ledna na veletrhu CES v Las Vegas.
 
Hledání nových strategických partnerství
Mobile World Congress se stal výkladní skříní nejinovativnějších technologických projektů na mezinárodní scéně. SEAT v tomto duchu a ve snaze o další upevňování svého vedoucího postavení v oblasti automobilové konektivity zorganizuje během kongresu setkání s vedoucími pracovníky v technologickém průmyslu. Setkání budou mít formát rychlých diskuzí mezi vedoucími pracovníky společnosti SEAT a představiteli významných technologických společností. Cílem je navázat nová partnerství a spolupráci, které společnosti SEAT umožní pokračovat ve vývoji konektivity a umělé inteligence pro automobily.
V kontextu uvedených partnerství s významnými technologickými společnostmi představí SEAT a Telefónica průlomová řešení z prvních společných projektů na podporu digitalizace v automobilovém průmyslu prostřednictvím vývoje inovativních iniciativ. Mezi představenými klíčovými projekty bude iniciativa, která zkoumá technologii Blockchain a její využití v dodavatelském řetězci, aby byla zaručena doložitelnost a správnost transakcí realizovaných mezi různými zúčastněnými stranami.
 
SEAT hledá talentované odborníky a nekonvenční návrhy
Ambiciózní účast značky SEAT na letošním kongresu Mobile World Congress bude završena její účastí na setkáních 4YFN. Tato platforma pro navazování obchodních vztahů, podporovaná iniciativou Mobile World Capital Barcelona, dává dohromady startupy, investory, veřejné instituce a velké společnosti. SEAT bude mít na kongresu vlastní prostory, v nichž hodlá oslovovat talentované odborníky na digitální prostředí. Vedení společnosti SEAT se navíc setká s několika přítomnými startupy s cílem identifikovat možné nekonvenční projekty, které by mohly vylepšit „digitální ekosystém“ společnosti.
 
Během setkání 4YFN a v rámci pokračující podpory projektů chytré výroby spustí SEAT volně přístupnou inovační soutěž pro startupy s cílem nalézat vhodná řešení procesů v rámci Průmyslu 4.0.
Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků