10 / 3 835

Renault - provozovny jsou plně otevřeny

21.4.2020 |  Štítky: Renault

Prodejní a servisní síť je od 20. dubna opět plně k dispozici.

Fungování prodejní a servisní sítě Renault
V souladu s usnesením Vlády ČR ohledně postupného uvolňování bezpečnostních opatření souvisejících s šířením nemoci COVID-19 jsou s účinností ode dne 20. dubna 2020 prodejní a servisní místa opět plně otevřena.

Prodej nových vozidel Renault
Prodej nových vozidel RENAULT je od 20. dubna 2020 opět možné plně realizovat prostřednictvím návštěvy v prodejní síti při respektování příslušných bezpečnostních opatření. Prodejci jsou plně k dispozici ve svých provozovnách. O aktuálních bezpečnostních opatřeních se prosím informujte dopředu před vaší návštěvou.

V případě zájmu je možné vozidlo také objednat elektronicky z pohodlí domova. Pro detailní informace o této možnosti se prosím obraťte na vybraného autorizovaného prodejce značky RENAULT, případně navštivte Virtuální showroom Renault.

Servis vozidel Renault
Renault servis je plně v provozu. Kromě pravidelné údržby nebo opravy vašeho vozidla můžete využít novou jarní nabídku pro servis vašeho vozu, včetně atraktivní nabídky letních pneumatik.

V provozovně autoservisu má být v souladu s výjimkou vydanou vládou ČR nejvíce 30 osob.

Značkové financování Renault Finance
Značkové financování Renault Finance plně k dispozici. Vyberte si ze široké nabídky zvýhodněných produktů. Spotřebitelům k úvěru nabízí Renault pojištění schopnosti splácet. Pro konkrétní nabídku se obraťte osobně na autorizovaného prodejce značky Renault, případě kontaktujte společnost elektronicky nebo telefonicky.

Další opatření a doporučení
Protože si je společnost Renault vědoma důležitosti bezpečného kontaktu se zákazníky, zavádí nejrůznější preventivní opatření, která mají za cíl zajistit ochranu zdraví jak pracovníků, tak i zákazníků. Rádi by vás požádali, abyste co nejvíce využívali elektronických způsobů komunikace.

Zároveň Vás prosí, abyste v provozovně servisu používali roušky, respirátory nebo jiné ochranné pomůcky a chránili tak sebe i pracovníky servisu a své okolí.

V případě jakýchkoliv dotazů je plně k dispozici Informační centrum RENAULT.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků