10 / 3 835

Premiéra - nový Peugeot 508L PHEV

16.4.2019 |  Štítky: Peugeot | elektrický pohon | elektromobily | hybridní pohon | SUV

Peugeot ​pokračuje ve strategii elektrifikace své modelové řady a otevírá v Číně novou stránku své historie.

Po odhalení nového vozu Peugeot 508L na autosalonu v Kantonu v  listopadu 2018, kde byl rovněž představen nový podpis dokládající nové postavení značky v Číně, představuje nyní Peugeot na autosalonu v Šanghaji ve světové premiéře nový Peugeot 508L s hybridním pohonem.

Největším lákadlem expozice značky Peugeot je ve světové premiéře představovaný Peugeot 508L PHEV: tato verze plug-in hybridního vozu je novou kapitolou v historii značky a v její strategii zaměřené na nízkoemisní vozy v Číně.

Čínští návštěvníci se na stánku budou rovněž moci seznámit s historicky nejmladší řadou Peugeot na čínském trhu, kterou zde tvoří:

  • kompletní řada SUV zastoupená vozy Peugeot 4008 a 5008 ve verzi pro rok 2019;
  • řada sedanů, kdy je vedle modelů Peugeot 308 a 408 vystaven především nový Peugeot 508L, který byl na trh uveden před měsícem.

Cela modelová řada Peugeot zcela splňuje požadavky čínských emisních předpisů CN-6.

Značka Peugeot slaví 208 let historie. Opírá se o bohaté dědictví automobilového know-how a odborných znalostí a dovedností. V Šanghaji je ztělesňuje Peugeot 504 Coupe oslavující 50. narozeniny.

Nový podpis značky („GAN WEI XIN DONG“ / Feel your heart beat) ilustruje nedávný přesun značky na mladé, moderní a dynamické území. Snahou značky Peugeot je nabídnout čínským zákazníkům smyslový prožitek spojený se značkou a jejími výrobky. Na stánku je vystaven rovněž monumentální lev, který je zde symbolem budoucnosti značky v Číně.

18. ročník mezinárodního autosalonu v Šanghaji dnes otevírá své brány. Stánek Peugeot o ploše 990 m² přivítá čínské návštěvníky od 18. do 25. dubna v hale 7.2 Národního výstavního centra.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků