10 / 3 829

Představení nového modelu Hyundai i20

28.8.2020 |  Štítky: Hyundai

Autoshow Praha bude o nadcházejícím víkendu vůbec první příležitostí, při níž budou moci čeští zákazníci poprvé spatřit zcela nový model Hyundai i20

Nový Hyundai i20 bude na letňanské Autoshow patřit k hlavním hvězdám, jeho osobitý a dynamický design totiž definuje nové standardy mezi kompaktními městskými vozy. 

Oproti svému předchůdci je delší a širší, v interiéru tak nabídne vskutku nevídaný prostor. To platí zejména o kufru, který je o 25 litrů větší, než u jeho předchůdce, a v rámci segmentu patří k absolutní špičce. V interiéru pak na elegantní přístrojové desce dominují dva desetipalcové displeje přístrojového panelu a multimediálního systému. Pod kapotou Hyundai i20 přináší úsporné motory s mild-hybridní technologií, nebo inteligentní manuální převodovkou iMT.

Zcela nová i20 však nebude jediným nezapomenutelným vozem, který autorizovaný dealer Hyundai Praha – Auto Palace Butovice, zastupující značku Hyundai na Autoshow Praha, vystaví. Návštěvníci si budou moci detailně prohlédnout moderní Nexo na vodíkový pohon, nebo plně elektrický závodní model Veloster N ETCR. Chybět nebude ani i30, populární vůz vyráběný v Nošovicích, který v nedávné době prošel povedeným faceliftem, nebo elektrické varianty modelů Kona a Ioniq.

Automobilová výstava Autoshow Praha 2020 se uskuteční ve dnech 28. až 30. srpna na výstavišti PVA EXPO Praha.


 

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků