10 / 3 774

PEUGEOT má k dispozici AUTOKLIENT k testování

16.10.2015 |  Štítky: Peugeot

Významní prodejci značky PEUGEOT již delší dobu využívají nejen specializovaný portál AUTOSYSTEM.cz pro nabídku a prodej nových vozů, ale mají k dispozici i další aplikace společnosti AutoSystem – AUTO-LINK a AUTOKLIENT. V uplynulých dnech proběhla první jednání na úrovni zastoupení značky PEUGEOT v ČR se zástupci firmy AutoSystem ohledně budoucí spolupráce.
  
Zkušenosti a reference prodejců PEUGEOT s produkty a službami společnosti AutoSystem, vytvořily základ pro možnost rozšíření aplikací do celé sítě PEUGEOT v ČR.
Za tím účelem poskytl AutoSystem přístupy do aplikace AUTOKLIENT, která by mohla být vhodným řešením centrálního CRM pro prodejní a servisní síť značky.
Ze znalosti věci, vznesli zástupci PEUGEOT dotazy na úpravu aplikace, aby vyhovovala jejich potřebám a záměrům. Úpravy se týkají zejména detailní profilace zákazníka a komunikace s ním.
  
AutoSystem provede požadované úpravy a PEUGEOT bude v mezidobí testovat na své centrále a v propojení s prodejci AUTOKLIENT v reálném prostředí.
Centrálnímu charakteru využití aplikace AUTOKLIENT budou uzpůsobeny i kontrolní a řídící mechanismy a nástroje, opět odpovídající potřebám značky.
Speciální pozornost bude věnována statistickým výstupům a požadované kombinatorice on-line přehledů a výstupů.
   

Dalším řešením, které bude moci PEUGEOT využít jak pro centrální, tak pro potřebu prodejců, je generování správného a úplného obsahu přenosů skladových vozů. Řešením je aplikace AUTO-LINK, která jako jedná v ČR pracuje s oficiálními zdroji dat a dokáže je také správně a úplně zobrazovat.

Vlastní implementace aplikací AUTOKLIENT a AUTO-LINK bude nadále probíhat ve spolupráci s jednotlivými dealery – autorizovanými prodejci značky PEUGEOT v ČR.
 

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků