10 / 3 812

Nový vlajkový model značky DS: DS 9 - elegantní sedan

24.2.2020 |  Štítky: DS | hybridní pohon

DS 9 je nesmírně elegantní a nabitý technologiemi. Je ztělesněním vynikající francouzské kvality značky DS na rychle se měnícím automobilovém trhu.

Jde o velký elegantní sedan navazující na modely DS 7 Crossback a DS 3 Crossback, který představuje vrchol nabídky mladé francouzské prémiové značky. Značka DS modelem DS 9 potvrzuje své know-how, styl, eleganci a technologickou vyspělost s ambicí prosadit se na celosvětových trzích.

DS 9 představuje díky svým vlastnostem dokonalé spojení mezi odkazem minulosti, výjimečným know-how a špičkovou technologií. DS 9 je výzvou k znovuobjevení francouzské excelence v automobilovém odvětví.

Elegance štíhlé siluety
DS 9 je dlouhá 493 cm a široká 185 cm, kola mají průměr 69 cm. Je tedy výraznější než jiné sedany této kategorie. Vůz je zkonstruován na nově přepracované platformě EMP2 s mimořádným rozchodem, z něhož prostorově těží zejména cestující na zadních sedadlech. Siluetu dotváří prudce klesající střecha na způsob fastbacku.

Elegantní sedan DS 9 přebírá klasické principy značky DS Automobiles, má expresivní přední část s maskou DS Wings a mřížkou chladiče vytvořenou pomocí parametrického designu, s trojrozměrným výbrusem, který jí dodává výrazný charakter a plastický reliéf. Na kapotě se poprvé objevuje i gilošovaný dekor „Clous de Paris“ ve tvaru šavle, který byl dosud používán jen v interiéru vozů DS.

E-Tense: síla a komfort hybridního pohonu s výkonem až 360 koní
DS 9 bude nejprve nabízen s plug-in hybridním pohonem E-Tense tvořeným benzínovým turbo motorem PureTech a elektromotorem s celkovým výkonem 225 k, který dokáže díky baterii 11,9 kWh ujet 40–50 km (WLTP) v režimu s nulovými emisemi.

DS Lounge: know-how francouzského luxusu ve službách cestování
Co kdyby byl komfort na zadních sedadlech konečně stejný jako vepředu? S DS Lounge nabízí značka DS Automobiles posádce DS 9 své prvotřídní know-how.

Elegance ušlechtilých materiálů použitých na velkých plochách, přístrojová deska zcela čalouněná kůží Nappa a zpracování sedadel Bracelet jen podtrhuje péči, která byla věnovaná každému detailu. Tlačítka ve formě krystalů, čalounění Alcantara® na celém stropě a na slunečních clonách a úchyty ručně potažené kůží lákají k doteku a vyvolávají příjemné pocity.

Stále se rozvíjející se trh
Model DS 9, vytvořený ve Francii a vyráběný v Číně, je vůz, který se bude prodávat po celém světě a jehož prodej začne v Číně ve 2. polovině roku 2020.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků