10 / 3 779

Nový Peugeot Partner

16.1.2019 |  Štítky: Peugeot | SUV | užitkové vozy

Spojit užitečné s příjemným, cítit se v bezpečí a zvládat jakékoli jízdní podmínky, to je nabídka, kterou si značka Peugeot připravila pro firmy a podnikatele.

Nový Peugeot Partner s energickými liniemi je praktický a elegantní. Představuje jedinečnou nabídku asistenčních systémů řízení stejné úrovně jako u nejnovějších osobních vozů. Nový Peugeot Partner uvádí dvě klíčové novinky: indikátor přetížení a funkci Surround Rear Vision, která pomocí kamery umožňuje sledovat mrtvé úhly.  

Nevídaný vůz v segmentu LCV
Kabina nového modelu Peugeot Partner překvapuje špičkovým provedením interiéru, což doposud bylo výsadou osobních automobilů. Vůz je vybaven novými, užitečnými a velice inovativními technologiemi, které usnadňují řízení a činí ho instinktivním a bezpečným.

Třebaže bylo k dnešnímu dni kabinou Peugeot i-Cockpit® vybaveno více než 5 000 000 vozů, u užitkového vozu se objevuje zcela poprvé. K přednostem kabiny patří kompaktní volant, vyvýšená přístrojová deska a dotykový displej. 

Již žádné kompromisy mezi ochranou nákladu a dobrou viditelností! Inovativní systém Surround Rear Vision je cenným asistentem při řízení, neboť řidiči umožňuje sledovat, co se děje kolem jeho vozu. Nový Peugeot Partner je vybaven dvěma kamerami . Jedna je umístěná ve stojce vnějšího zpětného zrcátka u spolujezdce a druhá v horní části zadních dvoukřídlových dveří. Záběry kamer jsou promítány na displej nacházející se na místě vnitřního zpětného zrcátka.

Nový Peugeot Partner je vybaven indikátorem přetížení. Inovativní technologie zajišťující bezpečnost v každé situaci. Hmotnost nákladu je automaticky zvážena při nastartování vozu. Jakmile náklad vozu dosáhne 90% hranici povolené hmotnosti, rozsvítí se na ovladači bílá LED žárovka. Přesáhne-li tuto hranici, rozsvítí se žlutá LED žárovka a zároveň se na palubní desce objeví vizuální výstraha.

Technologické prvky výbavy jsou srovnatelné s SUV vozem značky Peugeot 3008. Jedná se o elektrickou parkovací brzdu, rozšířený systém rozpoznávání dopravního značení, aktivní systém varování před neúmyslným opouštěním jízdního pruhu, systém sledování pozornosti řidiče prostřednictvím kamery, Access Safety Brake (zjištění rizika srážky), automatické přepínání dálkových světlometů, sledování mrtvého úhlu, Hands-free přístup a startování vozu. 

Osobitý vzhled „Business Partnera“
Přebírá rysy nového vozu Peugeot Rifter, a dokonale tak zapadá do aktuálního stylu modelové řady Peugeot. Vnitřní prostor je ergonomicky řešený a všestranný. Četné úložné prostory mu dodávají bezchybnou funkčnost. Zrak okamžitě upoutá palubní deska, která je součástí uspořádání interiéru Peugeot i-Cockpit®, a na níž se vše nachází na dosah ruky.

Rozměry navržené pro usnadnění práce
Rozměry vozu s délkou 4,40 m u verze L1 garantují optimalizovanou délku ložné plochy 1,81 m a dokonale odpovídají standardu segmentu. Tato délka umožňuje naložit dvě europalety o kapacitě od 3,30 m3 do 3,80 m3 podle zvolené verze.​

Tyto hodnoty jsou ještě vyšší u verze L2, jejíž délka činí 4,75 m (+ 35 cm). Nabízí délku ložné plochy 2,16 m a objem nákladového prostoru mezi 3,90 m3 a 4,40 m3.

Hodnota užitečného zatížení je v segmentu nejvyšší a pohybuje se od 650 kg do 1 000 kg, a to jak u verze L1, tak u verze L2.

Pro bezpečné upevnění nákladu je v základní sériové výbavě k dispozici 6 úchytných kroužků a 4 další mohou být volitelně přidány do poloviční výšky. Nákladový prostor zůstává použitelný za každé situace: k dispozici je zásuvka 12 V a posílené osvětlení prostřednictvím 6 LED žárovek se světelným tokem 237 lm.

Přístup je zajištěn bočními posuvnými dveřmi (volitelně), úplné otevření nákladového prostoru je možné zadními dvoukřídlovými dveřmi. Pro přepravu dlouhého nákladu lze využít  výklopný střešní otvor tzv. girafon.

Dopředu se mohou posadit 3 osoby. Díky absenci ruční brzdy mohlo být prostřední sedadlo rozšíreno. Zcela poprvé nabízí nový Peugeot Partner u délky L2 možnost verze Polocombi  z výroby. Lavice byla převzata z nového vozu Peugeot Rifter pro zajištění komfortu a prostoru na nohy, který je v rámci segmentu rekordně velký. Unikátní v této kategorii je také sklopná druhá řada sedadel zajišťující velký přepravní prostor při zachování sedadla spolujezdce. Toto sedadlo je také sklopné do roviny, což usnadňuje přepravu dlouhých předmětů.

Řada účinných motorů za příznivou cenu
Úsilí věnované stavbě vozu a optimalizaci jeho hmotnosti hraje zásadní roli při snižování spotřeby a emisí CO2. Účinnost motorů v nabídce je na nejvyšší úrovni. Splňují nejnovější normu Euro 6.c (Euro 6.2) a již nyní jsou připraveny vyhovět nadcházejícímu homologačnímu cyklu WLTP.

Nabídka benzinových motorů 1.2 PureTech tvoří: PureTech 130 S&S s osmistupňovou automatickou převodovkou EAT8 a PureTech 110 S&S s šestistupňovou manuální převodovkou. V dieselovém provedení bude nabízeno: BlueHDi 130 S&S s šestistupňovou manuální převodovkou, BlueHDi 100 S&S s pětistupňovou manuální převodovkou a BlueHDi 75 s pětistupňovou manuální převodovkou.

Nový PEUGEOT PARTNER byl uveden na trh v některých evropských zemích na konci roku 2018, na trh v České republice přichází 16. ledna 2019.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků