10 / 3 916

Nový Nissan LEAF získal první mezinárodní cenu

14.11.2017 |  Štítky: Nissan | elektromobily


 
Při vyhlašování vítězů cen Best of Innovation pro rok 2018, jež se odehrávalo v New Yorku před zraky celé řady technických odborníků, obdržel zcela nový elektromobil Nissan LEAF svou první významnou mezinárodní cenu. A společnost Nissan má v plánu tuto sbírku do budoucna výrazně rozšířit.
 
Nissan LEAF s čistě elektrickým pohonem a technologiemi ProPILOT (v Severní Americe nazývána ProPILOT Assist) a e-Pedal si vysloužil následující ocenění a potvrdil tak přední postavení společnosti Nissan v oblasti investic do inovací:
Vítěz ceny CES Best of Innovation v kategorii Vehicle Intelligence and Self-Driving Technology
Nominace na ocenění CES v kategorii Tech for a Better World
 
Asociace Consumer Technology Association každoročně vyhlašuje vítěze ocenění CES Best of Innovation v rámci události předcházející lednovému veletrhu CES v Las Vegas. Společnost Nissan ve spolupráci s touto asociací připraví na veletrhu v roce 2018 speciální představení nového Nissanu LEAF.
 
„Jsme velmi hrdí na to, že nový Nissan LEAF již tak brzy získal tuto významnou cenu,“ prohlásil Daniele Schillaci, výkonný viceprezident pro globální marketing a prodej, vozidla s nulovými emisemi a trh s bateriemi a předseda řídicího výboru pro region Japonska / Asie a Oceánie.
 
„Toto ocenění je udělováno produktům a technologiím, které jsou prospěšné pro lidi a planetu, takže je příhodné, že jej získal nový LEAF. Je totiž něco víc než jen pouhým vozem. Je ikonou vize Inteligentní mobility Nissan, která ukazuje lidem cestu k lepšímu světu.“
 
Nový Nissan LEAF nabízí celou řadu každodenně užitečných inovací a technologií více lidem po celém světě než jakýkoli jiný elektromobil před ním. Tento vůz tak přispívá k tomu, aby se svět stal lepším místem. A to nejen zásluhou svých inovací, ale také díky skutečnosti, že je dostupný většímu počtu lidí. Další přednosti, jako je například integrace systémů vozidlo-domácnost a vozidlo-síť (dostupnost závisí na trhu), pomáhají majitelům méně plýtvat energií, protože lze část energie vracet zpět do sítě.
 
Nový Nissan LEAF je v prodeji v Japonsku a během příštích dvou měsíců bude k dispozici i u dealerů společnosti Nissan v USA a Kanadě.
 
V západní Evropě bude jeho výroba zahájena v prosinci 2017 a do prodeje se dostane na začátku února 2018.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků