10 / 3 874

Mitsubishi zahájilo prodej modelu Space Star

7.11.2018 |  Štítky: Mitsubishi

Od listopadu je v prodeji oblíbený Space Star. Alternativa v tradiční nabídce crossoverů a SUV.

Space Star, chytře navržený základní model Mitsubishi Motors prodělal výraznou modernizaci, jejímž cílem je přiostřit vnější design i zlepšit jízdní zážitky. Mezi jeho nejdůležitější vlastnosti se řadí zbrusu nový design, luxusnější interiér a ostřejší dynamika. Výbavu obohatil například asistent rozjezdu do kopce, multifunkční navigace, podpora propojení s chytrými telefony atd.

Strategie „Global Small“
Představuje svým způsobem jedinečný produkt, vyvinutý ve snaze naplnit požadavky specifické skupiny zákazníků z celého světa, a to bez ohledu na krajinu, ve které se bude prodávat. Součástí projektu Global Small je zbrusu nová architektura malého vozu a nová řada motorů.

Hospodárnost na prvním místě
Vedle průkopnických vozů i-MiEV a Outlander PHEV i jejich připravovaných sourozenců s elektrickým pohonem nebo hybridním ústrojím PHEV dokázal model Space Star zpřístupnit širší zákaznické obci po celém světě vůz s nízkými ekologickými dopady.

Nižší, delší a širší
Space Star si zachovává klíčové atributy v podobě nízké spotřeby paliva a nízkých emisí CO2, skromných provozních nákladů a velkorysého vnitřního prostoru při rozumných vnějších rozměrech. Cílem návrhářů bylo propůjčit modelu Space Star atraktivnější vnější design a vnuknout mu dynamičtější charakter. 

Celkový optický efekt byl znásoben delším střešním spoilerem, jenž přispívá k vynikající aerodynamice tohoto vozu. Nyní opticky výraznější Space Star se může spolehnout i na nová kola se širokými paprsky (14 nebo 15"), která umocňují nový dynamický charakter.

Modernizace
Oživený smysl pro vnímanou kvalitu, čerpající z rozsáhlé modernizace vnějšího designu, se promítl i do interiéru modelu Space Star – v reakci na přání evropských zákazníků. Proměna se týká nového čalounění sedadel, volantu, přístrojového panelu, který má nyní bílé podsvícení, panelu ovládání klimatizace, odkládací schránky ukryté pod podlahou zavazadelníku a také tuneru s podporou digitálního vysílání.

Malý a dynamický
Space Star s ostřejšími tvary nabízí přepracovaný podvozek, který se lépe vyrovná s nároky motoristů mimo teritorium města či předměstí, pro které byl původně navržen. Jedná se především o optimalizaci tuhosti pružin a tlumicí síly u tlumičů odpružení, úravu kalibrace posilovače řízení a systém pro rozjíždění do kopce. 

Konektivita
Další model Mitsubishi, který se bude nabízet s multifunkční navigací GPS (vč. podpory propojení s chytrými telefony), označovanou jako MGN. Širokoúhlý LCD displej a jednotka DVD zabudované do středové konzoly. Najdeme zde velká dotyková tlačítka s ergonomickým ovládáním. Prostřednictvím CarPlay je možné zobrazovat pokyny navigace, volat, odesílat a přijímat zprávy nebo poslouchat hudbu bez zbytečného odvádění pozornosti od řízení.

Na českém trhu budou nabízeny tři výbavové stupně v kombinaci s motory 1,0 a 1,2 a manuální nebo automatickou převodovkou CVT.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků