10 / 3 779

Luxusní novinky od Fordu mají jméno Vignale

17.3.2016 |  Štítky: Ford

Luxusní novinky se jménem Vignale

Ford na autosalonu v Ženevě odhalil nový Ford Edge Vignale a nový Ford S-MAX Vignale. To ale není vše! Ford také poprvé ukázal Ford Mondeo Vignale s pětidveřovou karoserií, který se začne prodávat od roku 2017, a koncepční studii připravovaného modelu Ford Kuga Vignale.

Speciální koutky Vignale v provozovnách FordStore

Ford cílí na klientelu, která má v oblibě exkluzivní zboží. Rozšířenou modelovou řadu Ford Vignale si můžete objednat v provozovnách FordStore, kde naleznete speciální „koutky Vignale“. Zde o vás bude pečovat váš osobní manažer, který vám nabídne nejen krásné nové vozy značky Ford, ale také exkluzivní zážitkové akce jako například Velkou cenu F1 v Monaku, zahradnickou show v Chelsea, VIP premiéry na filmovém festivalu v Cannes či luxusní pobyty v Relais & Châteaux Mas de Torrent ve španělské Gironě nebo v britském Grayshott Spa and Hotel. Nabízeny budou rovněž vstupy na divadelní a hudební představení i na prestižní sportovní akce jako French Open.

Modelová řada Ford Vignale se rozrůstá a nabízí prémiové designové prvky

Ford v Ženevě představil nový S-MAX Vignale v exkluzivním laku Vignale Milano Grigio s perleťovým efektem a také v odstínu Vignale White Platinum.

Ford Edge Vignale byl k vidění v metalické hnědé barvě Vignale Ametista Scura a rovněž v odstínu Vignale White Platinum. Oba vozy mají typickou horní mřížku se strukturou šestiúhelníků.

K exteriérovým detailům, které poukazují na exkluzivitu, patří chromovaná mlhová světla u Edge Vignale, hliníková lišta s vylisovaným nápisem Vignale na zádi S-MAXu Vignale a 19palcová kola z leštěné hliníkové slitiny, jimiž se pyšní oba modely.

Exkluzivní kůže Windsor

Luxusní atmosféru interiérů S-MAXu Vignale i Edge Vignale zdůrazňuje kůže Windsor se šestiúhelníkovým vzorem a výraznými ozdobnými švy nabízená ve světlém provedení Cashmere nebo tmavém Ebony. Kůží jsou potažena nejen sedadla a výplně dveří, ale i středová loketní opěrka, středová konzola a palubní deska, jež má na straně spolujezdce hliníkovou dekorační lištu.

Ovládání hlasem

Modely Ford S-MAX Vignale, Ford Edge Vignale a Ford Mondeo Vignale dostanou již v sériové výbavě nový komunikační a zábavní systém SYNC 3.

Na systému SYNC 3 je zajímavé, že rozumí jednodušším hlasovým příkazům. Řidič může vyhledat kavárnu, čerpací stanici nebo parkoviště prostým stiskem tlačítka a vyslovením přání typu „potřebuji kávu“, „potřebuji benzin“ či „potřebuji zaparkovat“. Podobným způsobem je možné vyhledávat rovněž hotely, letiště a další místa.

Kuga Vignale je odpovědí Fordu na poptávku po luxusních SUV

V roce 2015 prodal Ford rekordních 102 000 vozů Kuga. Bezmála čtyři z pěti přitom byly ve vysokém stupni výbavy Titanium. Nový model Kuga Vignale je tedy logickou reakcí na silnou poptávku po luxusních variantách v segmentu SUV.

Studie Ford Kuga Vignale se pyšní perleťovým odstínem Palazzo Pearl a speciální povrchovou úpravou detailů exteriéru. V interiéru můžete obdivovat speciálně zpracovanou kůží s ozdobnými švy. Luxusní kožený potah mají nejen sedadla, dveřní výplně a palubní deska, ale dokonce i podlaha zavazadlového prostoru a páté dveře.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků