10 / 3 877

Luxus, elegance a dynamika v duchu tradice: BMW řady 7 Edition 40 Jahre

24.7.2017 |  Štítky: BMWSvými vrcholnými modely prémiový výrobce demonstruje nejnovější pokroky v oblasti svých mimořádných technologických schopností a hlubokého porozumění maximálnímu komfortu, progresivnímu stylu a nekompromisní kvalitě. Tato tradiční kombinace inovace a exkluzivity stále silným způsobem ovlivňuje charakter luxusních sedanů dokonce i v šesté generaci a v případě BMW řady 7 Edition 40 Jahre je vyjádřena obzvláště výrazným způsobem. Výroční modely svými exkluzivními prvky exteriéru a interiéru zdůrazňují reprezentativní eleganci a progresivní design těchto luxusních limuzín. BMW řady 7 Edition 40 Jahre si odbude svou světovou premiéru na letošním mezinárodním autosalonu IAA ve Frankfurtu nad Mohanem.

Výroční edice BMW řady 7 Edition 40 Jahre vzniká v omezeném počtu 200 kusů, jež jsou v závodě BMW Dingolfing, který je rodištěm těchto luxusních limuzín již od roku 1977, přizpůsobovány individuálním požadavkům zákazníků. Poznatky získané v oblasti výroby mimořádně kvalitních automobilů nabízejí ideální předpoklady pro výrobu výroční edice, jejíž exkluzivní charakter se mimo jiné odráží v extrémně sofistikovaných barvách karoserie a v pečlivě zhotovených prvcích výbavy interiéru a jejich detailech. Výroční edice bude v nabídce od října 2017 se standardním nebo prodlouženým rozvorem, a to se všemi šesti-, osmi- a dvanáctiválcovými motory, které jsou pro BMW řady 7 (kombinovaná spotřeba paliva: 12,8–2,1 l/100 km; emise CO2: 294–49 g/km) k dispozici, a také s volitelným inteligentním pohonem všech kol BMW xDrive a ve verzi BMW iPerformance s plug-in hybridním pohonem.
 
Výrazné barvy karoserie, prvotřídní materiály, maximální preciznost zpracování
Design exteriéru současné řady 7 charakterizuje působivý vzhled, sportovní elegance a emociálně atraktivní estetika. Kromě velkorysého vnitřního prostoru a moderní funkčnosti to jsou především pečlivě zpracované materiály, které tvoří příjemné prostředí uvnitř. BMW řady 7 Edition 40 Jahre zvýrazňuje fascinující auru těchto luxusních sedanů především díky výrazným barvám karoserie. Na výběr je ze dvou možností. Exkluzivní stříbrná matná metalická barva BMW Individual Frozen Silver se vyznačuje progresivním akcentem a její hedvábně matný lesk intenzivním způsobem zvýrazňuje rozložitý design exteriérových ploch. Exkluzivní metalická barva BMW Individual Petrol Mica v sobě snoubí tradici nenápadných a elegantních odstínů modré barvy, používané na luxusních sedanech BMW. Fascinuje svým výjimečným leskem, půvabnými lesklými efekty a jedinečným dojmem hloubky. Barvy karoserie, které jsou aplikovány obzvláště komplikovaným způsobem, jsou nabízeny ve spojení s M aerodynamickým paketem, leskle černými doplňky BMW Shadow Line a 20palcovými koly z lehké slitiny BMW Individual s paprsky ve tvaru písmene V. Dalším designovým prvkem interiéru jsou výhradně pro výroční model určené pečeti na krytech B sloupků a prazích dveří.

Kombinace pečlivě vybraných materiálů, exkluzivního designu a vysoce precizního zpracování, které jsou charakteristické pro prvky výbavy BMW Individual, nabízí mimořádně působivý vzhled také uvnitř výročních modelů. Jemná kůže BMW Individual Merino v barevné kombinaci bílá Smoke White/hnědá Cohiba nebo bílá Smoke White/černá s ručně tkaným lemováním v bílé barvě Smoke White perfektně ladí s alcantarou čalouněným stropem BMW Individual v barvě bílá Smoke White. Kromě toho jsou modely výroční edice BMW řady 7 Edition 40 Jahre vybaveny komfortními sedadly vpředu a vzadu. Obložení interiéru jsou podle zvoleného čalounění nabízena buď v leskle černé barvě, nebo leštěném provedení eukalyptového dřeva s rovnými vlákny v hnědé barvě Smoke Brown. Obložení je na straně řidiče v úrovni přístrojového štítu ozdobeno další výroční pečetí. Exkluzivní styl završují dva komfortní polštářky z bílé kůže Smoke White od BMW Individual Manufaktur, jež jsou, stejně jako hlavové opěrky, ozdobeny výroční pečetí.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků