10 / 3 810

Láká vás nová Dacia Duster 4x4? Vyberte si ze skladových vozů!

29.6.2020 |  Štítky: Dacia

Hledáte nové vozy Dacia Duster s pohonem 4x4? V naší unikátní databázi skladových vozů je nyní více než 12 000 aut. Pokud hledáte vozy značky Dacia a konkrétně model Duster s pohonem 4x4, máme pro vás dobré zprávy. Aktuálně si můžete prohlédnout 10 skladových vozů Dacia s požadovaným pohonem kol. 

Upozornění! Jde o časově limitovanou nabídku bez záruky. Naše stránky navštěvují tisíce lidí denně a skladové zásoby se mění každou chvíli.

O vozech Dacia Duster 4x4

SUV Dacia Duster má robustní muskulaturní vzhled, pohon všech čtyř kol, skvělou obratnost v terénu a prostorný interiér.
Ve městě nebo v terénu, dobrodružství je zaručeno. Výjezdy kopců a překonávání překážek nebylo nikdy tak snadné a zábavné! Díky zvýšené světlé výšce, odolnému podvozku a režimu 4x4 vás Duster zaveze kamkoli.

Dacia Duster 4x4 je v ČR k dispozici v závislosti na vámi požadované verzi. Můžete si objednat různé varianty konfigurace vozu, kterou mohou obsahovat tuto výbavu:

Tempomat s omezovačem rychlosti. 

Ve voze Duster můžete bez problémů udržovat konstantní rychlost nebo nastavit maximální rychlost pomocí tempomatu s omezovačem rychlosti! Díky tempomatu s omezovačem rychlosti budete cestovat v pohodě, jako nikdy předtím.

Asistenční systémy řidiče a systém varování před mrtvým úhlem.

Systém ABS propojený s asistentem nouzového brzdění (EBA) a systémem dynamické kontroly stability (ESC) v kombinaci se systémem kontroly trakce (ASR) zajistí účinné brzdění a zvýšenou stabilitu vozu. Díky systému varování před mrtvým úhlem (v závislosti na verzi) vás Duster varuje pomocí výstražné kontrolky v případě, že detekuje vozidlo v mrtvém úhlu vašeho zpětného zrcátka.

Airbagy a uchycení dětských sedaček ISOFIX

Duster je vybaven 6 airbagy: 2 předními airbagy, 2 bočními ramenními airbagy 2 hlavovými airbagy. V zadní části vám systém uchycení dětských sedaček ISOFIX umožní naprosto bezpečné převážení vašich dětí na krajních sedadlech.

Asistent rozjezdu do kopce a Systém kontroly jízdy z kopce 

Rozjíždějte se naprosto bezpečně díky asistentu rozjezdu do kopce. Brzdný tlak je zachován po dobu několika sekund, abyste se bez obav mohli rozjet do kopce. Systém kontroly jízdy z kopce udržuje pomalou a konstantní rychlost, aby nedošlo ke klouzání vozu.

Hands-free karta

Díky funkci uvítacího osvětlení snadno najděte svůj vůz spuštěním světlometů, odemkněte jej a nastartujte, aniž byste museli vytahovat klíče.

Elektricky ovládaná okna

Pohodlí pro všechny cestující díky elektricky ovládaným předním a zadním oknům. Řidič může snadno nastavit jejich okna pomocí funkce na jeden dotyk.

Automatická klimatizace

S automatickou klimatizací bude na palubě vozu Duster vždy příjemně.

Nastavení pro řidiče

Upravte si pohodlí nastavením výšky bederní opěrky na sedadle řidiče. Také si můžete upravit výškové a podélné nastavení volantu.

Aktuální nabídka nových skladových vozů Dacia Duster 4x4 obsahuje vozy, které odpovídají těmto požadavkům:

  • rok výroby 2020
  • nový vůz značky Dacia, model Duster
  • pohon 4x4
  • bez ohledu na cenu
  • bez upřesnění počtu najetých kilometrů
  • bez specifikace barvy vozu
  • bez upřesnění výbavy vozu
  • bez upřesnění paliva

Na níže uvedených odkazech naleznete vozy Dacia Duster, které máme skladem.

Věříme, že vám tento článek pomůže najít vůz Dacia Duster 4x4, který nyní sháníte.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků