10 / 3 874

Jízda se staženou střechou v extrovertním stylu: Nové MINI Cabrio Sidewalk

8.1.2020 |  Štítky: Mini

Speciální edice čtyřmístného kabrioletu se vyznačuje exkluzivním designem i výbavou a nabízí svěží prvky pro individuální styl a spontánní radost ze života v městské dopravě – tři dostupné varianty motorů – uvedení na trh v březnu 2020.

Zima je v plném proudu a nadcházející jarní měsíce jsou vyhlíženy s velkým očekáváním. MINI v tomto ohledu nezahálí a představuje obzvláště exkluzivní příležitost, jak si užít jízdu bez pevné střechy nad hlavami. Nové MINI Cabrio Sidewalk díky svému jedinečnému designu a výbavě nabízí ideální podmínky pro extrovertní jízdu v městském provozu. Inovativní a precizně sladěný koncept barev a materiálů nového výročního modelu klade nový důraz na individuální styl a spontánní radost ze života. Nové MINI Cabrio Sidewalk se začne prodávat po celém světě od března 2020. Tato speciální edice prémiového vozu se stahovací střechou ze segmentu malých vozů bude k dispozici se třemi motory.

Nabídka barev karoserie, provedení plátěné střechy, designů kol z lehké slitiny a speciálně pro danou edici vyvinutá výbava interiéru, stejně jako četné specifické ozdobné prvky propůjčují novému MINI Cabrio Sidewalk nezaměnitelné charisma. Výrazný exteriér a stylová atmosféra v interiéru vytvářejí mimořádně emotivní, charakteristický zážitek z jízdy ve voze MINI se stahovací střechou. Modelem MINI Cabrio Sidewalk tradiční britský výrobce prémiových vozů opět vytvořil atraktivní kombinaci typického pocitu jízdy jako v motokáře a exkluzivního stylu, vytvářející unikátní zážitek z jízdy v automobilu se stahovací střechou. Stejnojmenná edice první generace modelu MINI Cabrio již dříve okořenila specifickým způsobem potěšení z jízdy s větrem ve vlasech. Mezi výjimečné modely britského výrobce prémiových automobilů patřilo také MINI Cabrio Highgate, které je přímým předchůdcem aktuálně představené edice.

Exkluzivní barvy karoserie, jedinečný design plátěné střechy, speciální kola z lehké slitiny.
Také v současné generaci je MINI Cabrio jediným modelem se stahovací střechou prémiového segmentu malých vozů. Nové MINI Cabrio Sidewalk nabízí kromě výjimečné pozice na automobilovém trhu také extra dávku exkluzivity. Díky metalické barvě karoserie Deep Laguna, která se právě v této edici objevuje vůbec poprvé, je tento model okamžitě identifikovatelný. Výrazný modrý tón obzvláště intenzivně zvýrazňuje všechny tvary vozu. Sportovní charakter čtyřmístného otevřeného modelu navíc zdůrazňují pruhy na kapotě s barevně kontrastními okraji. Pro nové MINI Cabrio Sidewalk jsou volitelně k dispozici metalické barvy karoserie černá Midnight Black, bílá White Silver, černá Enigmatic Black, šedá Moonwalk Grey a šedá Thunder Grey. Kryty vnějších zpětných zrcátek jsou vždy lakovány v barvě karoserie.

Plátěná střecha MINI Yours Softtop Sidewalk nabízí ochranu před deštěm nebo ve chvílích, kdy slunce svítí příliš silně. Plně automatická elektricky ovládaná střecha, která se natáhne nebo složí během 18 sekund, byla speciálně navržena pro tuto edici, vyznačuje se umělecky tkanou grafikou se šipkami a ohromí obzvláště kvalitním provedením, které je typické pro MINI Yours. Sedmnáctipalcová dvoubarevná kola z lehké slitiny Scissor Spoke nového MINI Cabrio Sidewalk jsou také designovým prvkem, který je pro tuto výroční edici jedinečný. Dalším nezaměnitelným prvkem tohoto modelu jsou ozdobné rámečky okolo bočních směrovek, kterým říkáme boční ozdoby, na nichž se nachází modelové označení „Sidewalk“.

Charakteristické prostředí v interiéru: exkluzivní kožené čalounění MINI Yours, specifické interiérové plochy.
Výroční model se vyznačuje prahovými lištami z broušeného hliníku s nápisem „Sidewalk“. Cestující uvnitř vozu sedí v kožených sedadlech v exkluzivním provedení MINI Yours Lounge Sidewalk. Jejich antracitové kožené plochy jsou kombinovány s kontrastními švy v barevném provedení Petrol a žlutá Energetic Yellow. Kromě toho přináší další nádech exkluzivity lemování v provedení Petrol a logo „Sidewalk“. Podlahové koberečky mají odpovídající tmavé lemování v barevném provedení Petrol a žluté švy v barvě Energetic Yellow.

Také plochy interiéru nového MINI Cabrio Sidewalk mají pro tento model specifický design. Podsvícené dekorativní obložení na straně spolujezdce v leskle černém provedení Piano Black je kombinováno akcenty v barvě Petrol a ve stříbrné. Kromě toho je eliptické obložení dveří vyvedené v barvě Petrol. Sportovní kožený volant s diskrétním logem „Sidewalk“ v jeho spodní části a s kontrastním obšíváním je dalším speciálním designovým prvkem tohoto výročního modelu.

Na míru ušitá zábava za volantem: výběr ze tří motorů.
Nabídku motorů nového MINI Cabrio Sidewalk tvoří tři zážehové motory s technologií MINI TwinPower Turbo. Nové MINI Cooper Cabrio Sidewalk generuje z 1,5litrového tříválcového motoru výkon 75 kW/102 k. Nové MINI Cooper Cabrio Sidewalk pohání také 1,5litrový tříválcový motor, ovšem v tomto případě s výkonem 100 kW/136 k. Nejsportovnější zážitek z jízdy s větrem ve vlasech nabízí čtyřválec o výkonu 141 kW/192 k nového MINI Cooper S Cabrio Sidewalk.

Všechny motory jsou standardně kombinovány se šestistupňovou manuální převodovkou. Pro nové MINI Cooper Cabrio Sidewalk a nové MINI Cooper S Cabrio Sidewalk je volitelně k dispozici sedmistupňová dvouspojková převodovka Steptronic. Nové MINI Cooper S Cabrio Sidewalk může být vybaveno také sedmistupňovou dvouspojkovou převodovkou Steptronic Sport, nabízející ještě rychlejší změny rychlostních stupňů a možnost ovládání páčkami na volantu. Jako doplněk ke standardní výbavě je pro všechny motory edičního modelu k dispozici široká nabídka volitelné výbavy zvyšující pohodlí, zábavu za volantem a spontánní potěšení z jízdy se staženou střechou.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků