10 / 3 774

Jednání s KIA byla zahájena

15.11.2015 |  Štítky: KIA

Když se řekne KIA, již dávno v Čechách víme, že se jedná o významnou jihokorejskou automobilovou značku. Se stejným významem vnímáme i její zastoupení v České republice. Automobilka neponechává nic náhodě. Pro trh v Evropě chrlí jeden model za druhým, nikoliv na úkor kvality – naopak. Těžko bychom hledali rozdíly nebo technické diference mezi modely výrobců západní provenience a modely výrobce KIA.
 
„Proto nemůže na AUTOSYSTEM.CZ, jediném moderním tržišti nových automobilů v ČR, chybět ani značka KIA“, konstatuje šéf obchodu a ředitel společnosti AutoSystem, pan Šochman a pokračuje: „Jednání se zástupci oficiálního zastoupení jsme právě zahájili“.

Podle získaných informací obě strany konkrétně projednaly základní body směřující k přímé a dlouhodobé spolupráci.
AutoSystem představil platformu AUTOSYSTEM.CZ, jejíž  prostřednictvím se nabízí především nové automobily obchodních partnerů – dealerů. Jde současně o platformu zároveň představených aplikací AUTOKLIENT – mějte svůj obchod pod kontrolou a AUTO-LINK – inzerujte vaše vozy jednoduše a správně.
AutoSystem dále informoval o možném využití aplikací pro importéra, který tak získá kompletní statistické údaje nutné pro vyhodnocení jednotlivých kampaní a řízení dealerské sítě. Současně získá i jistotu nad jednotnou a správnou inzercí svých skladových automobilů prostřednictvím dealerské sítě.
AutoSystem v oblasti mediální podpory nabídl možnost využití reklamy na stránkách AUTOSYSTEM.CZ, vč. možného využití části „Akce a slevy“ a  „AUTONEWSLETTER“.
Zástupci importéra předloží a doporučí k využití komplexní nabídku AutoSystem na podporu prodeje nových vozů vrcholnému managementu reprezentace značky KIA. Spolupráce by tak mohla začít fungovat v průběhu I. čtvrtletí 2016.

Prvním konkrétním výsledkem spolupráce, byla rezervace mediální kampaně na nový model KIA Sportage, která je plánovaná na období od 15.2. do 10.4.2016.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků