10 / 1 082

Jednání s KIA byla zahájena

15.11.2015 |  Štítky: KIA

Podle získaných informací obě strany konkrétně projednaly základní body směřující k přímé a dlouhodobé spolupráci.
AutoSystem představil platformu AUTOSYSTEM.CZ, jejíž  prostřednictvím se nabízí především nové automobily obchodních partnerů – dealerů. Jde současně o platformu zároveň představených aplikací AUTOKLIENT – mějte svůj obchod pod kontrolou a AUTO-LINK – inzerujte vaše vozy jednoduše a správně.
AutoSystem dále informoval o možném využití aplikací pro importéra, který tak získá kompletní statistické údaje nutné pro vyhodnocení jednotlivých kampaní a řízení dealerské sítě. Současně získá i jistotu nad jednotnou a správnou inzercí svých skladových automobilů prostřednictvím dealerské sítě.
AutoSystem v oblasti mediální podpory nabídl možnost využití reklamy na stránkách AUTOSYSTEM.CZ, vč. možného využití části „Akce a slevy“ a  „AUTONEWSLETTER“.
Zástupci importéra předloží a doporučí k využití komplexní nabídku AutoSystem na podporu prodeje nových vozů vrcholnému managementu reprezentace značky KIA. Spolupráce by tak mohla začít fungovat v průběhu I. čtvrtletí 2016.

Prvním konkrétním výsledkem spolupráce, byla rezervace mediální kampaně na nový model KIA Sportage, která je plánovaná na období od 15.2. do 10.4.2016.

Autor: Autosystem.cz

Reklama X
<<

máme 28 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 67 000 spokojených zákazníků