10 / 3 779

Je čas na Audi sezonní servis

1.4.2019 |  Štítky: Audi

Audi Service zahajuje přípravy na novou sezonu! Výhodný Audi sezonní servis připraví vozidla Audi jakékoli věkové kategorie na jarní a letní provoz za velmi výhodných podmínek.

Nabídka zahrnuje veškeré servisní služby od Audi originálních dílů® přes Audi pneuservis až po Audi STK Service. Nechybí ani praktické a užitečné informace, jako je tip na cyklistickou dovolenou v Rakousku. Pro zákazníky je připravena také soutěž o zážitkový cykloturistický pobyt v Alpách.

„Audi a sport patří k sobě a ke sportu mají blízko i mnozí majitelé vozů s logem čtyř kruhů. Tomu jsme přizpůsobili také nabídku letošní jarní servisní kampaně,“ říká Jan Špinar, vedoucí oddělení After Sales společnosti Porsche Česká republika. „Majitelé vozidel Audi pořídí u autorizovaných servisních partnerů Audi kompletní sortiment Audi originálního příslušenství®, včetně různých druhů nosičů jízdních kol a neméně oblíbených střešních boxů pro přepravu zavazadel a sportovního vybavení. Pro zákazníky, kteří si zakoupí střešní nosič jízdních kol nebo nosič jízdních kol na tažné zařízení, jsme navíc připravili atraktivní soutěž o tři poukazy na ubytování v působivém čtyřhvězdičkovém cyklohotelu Schütterhof na 3 noci pro dvě osoby včetně snídaně v horském středisku Schladming-Rohrmoos, které patří mezi nejvyhledávanější turistická střediska v Evropě.“

Audi originální příslušenství® usnadní cestování za jakýmkoli dobrodružstvím, sólo, s partou přátel nebo celou rodinou. Kromě již uvedených speciálních střešních nosičů, příčníků a nosičů jízdních kol s různými možnostmi připevnění stojí za pozornost řada dalších užitečných doplňků, které rozšíří možnosti využití vozidla, zvýší úroveň komfortu a bezpečnosti, případně zajistí ochranu cestujících, přepravovaných zavazadel i samotného vozidla. Osvěžující občerstvení na cestách uchová v čerstvém stavu po dlouhou dobu chladicí box o objemu 12 litrů, zatímco ochranná rohož zabrání poškození prahu zavazadlového prostoru při manipulaci se zavazadly a přepravovanými předměty.

Jedinečný sortiment Audi originálního příslušenství® pamatuje také na bezpečnou přepravu nejmenších cestujících i domácích mazlíčků. Pro děti ve věku 4 až 12 let, resp. s hmotností od 15 do 36 kg je určena dětská sedačka Audi youngster advanced s úchyty ISOFIX. Pod sedačku lze navíc umístit praktickou ochranu proti znečištění sedadla. Při přepravě psa se uplatní speciální bezpečnostní pás s reflexními prvky, který lze použít i mimo vozidlo jako postroj. Pes se může vzadu pohodlně natáhnout na dece pro psy, která chrání nejen zadní sedadla, ale i boční stěny a zadní dveře. Ochranné obložení se dodává rovněž pro zavazadlový prostor.

Audi sezonní servis vrátí vozidlo po náročném zimním provozu zpět do nejlepší formy. Sezonní servisní prohlídka prověří funkčnost nejdůležitějších komponentů vozidla, mezi něž patří mimo jiné brzdová soustava, osvětlení, podvozek, klimatizace a kola. Zkušební jízda pak pomůže odhalit i případné skryté nedostatky. Při jejich odstraňování jsou používány výhradně Audi originální díly®. Mnohé opravy vozů starších 4 let mohou být ještě výhodnější díky Audi Energy Programu. Majitelé vozů starších 5 let mohou využít Audi kompletní ceny. Pro majitele starších vozů Audi je přínosem také služba Audi STK Service, která zajistí absolvování pravidelné technické kontroly a měření emisí zdarma. Předpokladem je příprava vozu na STK odborníky v autorizovaném servisu Audi.

S jarní sezonou nastává také čas přezutí ze zimních pneumatik na letní. I v této oblasti nabízejí autorizovaní servisní partneři Audi prémiové služby nejvyšší úrovně. Výměna kol se zimními pneumatikami za letní zahrnuje kompletní vyvážení, důkladnou kontrolu stavu kol a pneumatik včetně hloubky dezénu a tlaku v každé pneumatice. Mezi další služby Audi pneuservisu patří umytí a uskladnění kompletů na jednu sezonu a bezplatný zpětný odběr použitých pneumatik včetně zajištění jejich ekologické likvidace.

Audi pneuservis rovněž poradí s výběrem vhodných nových pneumatik a originálních kol pro všechny modely s logem čtyř kruhů. Nejvyšší měřítka přitom splňují Audi originální pneumatiky, které splňují mimořádně náročné specifikace a kritéria značky Audi. Za pozornost stojí také pneumatiky s technologií AirStop, které poskytují řidičům ještě větší pocit jistoty na cestách, protože umožňují řidiči pokračovat v jízdě až do nejbližšího servisu Audi i v případě poškození pneumatiky. Těsnicí hmota uvnitř pneumatiky zacelí otvor proražený tělesem o průměru až 5 mm. Dalším argumentem ve prospěch Audi pneuservisu je bezplatná PneuGarance. Zákazník získá záruku na poškození a výrobní vady pneumatiky při zakoupení alespoň jedné nové pneumatiky nebo originálního kompletního kola.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků