10 / 3 810

Hyundai získal titul Red Dot: Značka roku 2018

17.10.2018 |  Štítky: Hyundai

Hyundai Motor znovu triumfoval v soutěži „Red Dot Award“, v níž mu byl udělen čestný titul „Red Dot: Značka roku 2018“.

Společnost Hyundai Motor obdržela v roce 2018 za svůj kreativní a inovativní design již pět ocenění v kategorii „komunikační design“.

Red Dot Award patří mezi nejuznávanější mezinárodní designérské soutěže na světě. Ocenění „Red Dot: Značka roku“ je udělováno značce, která se prezentovala inovativním a kreativním designem na mimořádně vysoké úrovni. Hyundai v letošním roce bodoval svými inovativními řešeními v oblasti designu, kvalitou designu a know-how pro řízení značky.

„Je pro nás ctí, že jsme byli zvoleni jako Značka roku 2018 v soutěži Red Dot. S velkou pokorou přijímáme toto vyznamenání, které potvrzuje správnost našeho tvůrčího úsilí a je pozoruhodným milníkem ve vývoji image naší značky,“ řekl Wonhong Cho, výkonný viceprezident a ředitel marketingu ve společnosti Hyundai Motor Company. „Toto ocenění je pro nás zároveň výzvou k tomu, abychom se ještě více snažili rozvíjet náš přístup, a je současně i odrazovým můstkem pro další kreativní a inovativní projekty v budoucnosti, aby naše značka mohla být skutečně všemi milována a uznávána.“

„Hyundai na velmi nasyceném a náročném trhu opakovaně a s mimořádným úspěchem kreativně oslovuje své zákazníky a dokáže jim univerzálně srozumitelným způsobem vysvětlovat technickou podstatu svých automobilů. Inovativní přístupy společnosti k designu jsou kreativní a velmi kvalitní. Zákazníkům tak ve všech ohledech poskytují jedinečné zážitky ze setkávání se značkou Hyundai,“ řekl Prof. Dr. Peter Zec, zakladatel a generální ředitel soutěže Red Dot Award.

Oficiální slavnostní vyhlášení výsledků a předání tohoto významného ocenění se uskuteční 26. října v Berlíně.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků