10 / 3 877

Hyundai představuje zcela nové modely Sonata a ix25

23.4.2019 |  Štítky: Hyundai | skladové vozy | sportovní vozy | SUV

Společnost Beijing Hyundai ​Motor Company (BHMC) odhalila na autosalonu Auto Shanghai 2019 zcela nové modely Hyundai Sonata a Hyundai ix25.

Nové modely ztělesňují motiv „nové éry“, který je nosným tématem expozice značky na jednom z největších autosalonů v Číně. Kromě zcela nových modelů se mohou návštěvníci stánku značky Hyundai seznámit s novými technologiemi, zaměřenými na blízkou i vzdálenější budoucnost, a s novým designérským stylem „smyslné sportovnosti“ společnosti Hyundai. 

Zcela nová Sonata slaví na autosalonu v Šanghaji čínskou výstavní premiéru. Globální „ikonický model“ značky Hyundai disponuje nejmodernějšími technologiemi v oblastech bezpečnosti, konektivity a komfortu. Nejnovější generace modelu Sonata je elegantním a nádherným sedanem v úchvatném stylu kupé, jímž se odlišuje od konvenčních čtyřdveřových modelů. Svými elegantními a ladnými liniemi ztělesňuje designérský styl „smyslné sportovnosti“ společnosti Hyundai Motor. Určujícím stylistickým prvkem vnějšího i vnitřního designu je světlo.

Zcela nové kompaktní SUV ix25 slaví rovněž premiéru v nové „sportovní a svalnaté“ podobě. Nový model přichází s ideální koncepcí pro čínský trh a jeho design je zřetelně inspirován stejným designérským stylem, který vtiskl nezaměnitelnou tvář zcela novému modelu Sonata, avšak v odlišné interpretaci. Tento elegantní model vyčnívá z davu výraznou ramenní linií, rozšířenými podběhy kol, světlou výškou ve stylu SUV a nezaměnitelným světelným designem. 

BHMC ve své expozici, inspirované motivem „nové éry“, naprosto zřetelně vyjadřuje novou vizi budoucí mobility. Poprvé je v Číně vystaven model Sonata jako designérské studio, síťově propojený automobil 3.0 a nechybí ani zážitková technická expozice s přístupovým systémem, jehož autentizace je založena na základě snímání otisku prstu. I tato technologie je v Číně prezentována poprvé. Podobným způsobem se mohou návštěvníci seznámit s digitálním klíčkem. Pozornost bezesporu upoutá také sportovní model Veloster N a systém čištění vzduchu z modelu NEXO.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků