10 / 3 812

Hyundai odhaluje inovativní design zcela nového modelu i20

6.2.2020 |  Štítky: Hyundai

Společnost Hyundai zveřejnila první upoutávku na zcela novou generaci modelové řady i20. Již z toho je patrné, že oblíbený model vnese do segmentu malých vozů zcela nový design.

Zcela nový i20 bude prvním vozem Hyundai v Evropě, ztvárněným v souladu s novým designérským stylem značky, který se nese v duchu „smyslné sportovnosti“.

Smyslná sportovnost je charakterizována harmonií mezi čtyřmi základními prvky: proporcemi, architekturou, stylem a technikou. Tento designérský směr si klade za cíl vytvářet vozidla Hyundai s vrozenou krásou a osobitým vzhledem, což přispívá k vyvolávání pozitivních emocí.

První fotografie ukazují, že zcela nový model i20 bude mít sportovnější a dynamičtější vzhled. Kaskádovitá maska chladiče na přídi přechází horizontálně do bočních stěn, čímž umocňuje dojem široké a nízké karoserie. Stejný efekt vytváří jedinečný světelný design. Odvážná charakterová linie na boku karoserie zvýrazňuje sportovní proporce zcela nového modelu i20 a jeho agilitu. Záď je završena horizontálním designem zadních svítilen, který plynule navazuje na sklo zadního okna.

Horizontální ozdobné lišty na přístrojové desce jsou opravdovou dominantou interiéru zcela nového modelu i20. Jejich dokonalá povrchová úprava umocňuje šířku přístrojové desky a úhledně zakrývá výdechy ventilační soustavy. Nový digitální panel přístrojů a hlavní část středové konzoly jsou vzájemně propojeny a vybaveny dvěma 10,25“ displeji. Toto řešení posouvá eleganci interiéru a jeho estetické kvality na ještě vyšší úroveň. Zcela nový i20 bude odhalen již na blížícím se Ženevském autosalonu v březnu 2020. Podrobnější informace budou zveřejněny v blízké budoucnosti.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků