10 / 3 812

Ford Transit Connect je pro fleetové provozovatele nyní ještě přitažlivější

22.10.2020 |  Štítky: Ford

Ford Transit Connect prošel významným zdokonalením, zaměřeným zejména na potřeby fleetových zákazníků.

„Transit Connect je ve vozových parcích evropských firem oblíbený již dnes a díky nejnovějším vylepšením bude pro zákazníky ještě přitažlivější,“ řekl Hans Schep, ředitel divize užitkových vozů ve Ford of Europe. „Snížení spotřeby a emisí při současném navýšení nosnosti jim umožní převážet ještě více nákladu při zachování maximální hospodárnosti.“

Nízká spotřeba paliva a emise CO2 pomohou provozovatelům snížit provozní náklady i emise skleníkových plynů.

Nejvyšší technicky přípustná hmotnost vozidla nyní u vybraných variant Transitu Connect dosahuje hodnoty až 2501 kg, přičemž užitečné zatížení vzrostlo na 982 kg.1 Ford zároveň na vybrané trhy uvádí vysoký stupeň výbavy Limited se stylovým exteriérem a prémiově vybaveným interiérem.

 

Optimalizované provozní vlastnosti

V přímé reakci na přání zákazníků zvýšil Ford užitečné zatížení Transitu Connect o 79 kg, na 982 kg, aniž by tím jakkoliv utrpěla všestrannost nebo hospodárnost modelu. K vyšší nosnosti přispěla např. optimalizace nabízených konfigurací kol a pneumatik

I zákazníci, kteří vyžadují model s maximální hmotností 2501 kg a užitečným zatížením 982 kg, mohou podle svých provozních potřeb vybírat z několika konfigurací hnacího řetězce. Motor 1.5 EcoBlue v provedení 74 nebo 88 kW lze kombinovat se šestistupňovou manuální, popřípadě osmistupňovou samočinnou převodovkou.

Po důkladném testování Ford také schválil používání hydrogenovaného oleje jako paliva v motorech 1.5 EcoBlue. Výkon motoru ani požadavky na jeho údržbu tím nebudou nijak dotčeny.

 

Stupeň výbavy Limited

Nová úroveň výbavy Limited pro Transit Connect přináší 16palcová kola z lehké slitiny v povrchové úpravě Sparkle Silver a lakování krytů vnějších zpětných zrcátek, dveřních klik i bočních ochranných prvků v barvě karoserie. Řidičům jízdu usnadní a zpříjemní vyhřívaná sedadla nebo dešťový a světelný senzor.

Transit Connect Limited byl dříve nabízen pouze ve Velké Británii a Irsku, nově je však k dostání také na vybraných trzích s levostranným řízením.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků