10 / 3 580

Eva Samková už jezdí novou RAV4

19.2.2019 |  Štítky: Toyota | hybridní pohon | užitkové vozy

Mistryně světa ve snowboardcrossu slavnostně vyměnila svou dosavadní Toyotu RAV4 za zbrusu novou pátou generaci, která právě dorazila na český trh.

Eva Samková jezdí Toyotou už několik let, a to jak doma v Česku, kde několik posledních let jezdí s hybridní Toyotou RAV4, tak na svých zahraničních cestách. Například Spojené státy, odkud se nedávno vrátila i se zlatou medailí ze snowboardcrossového mistrovství světa, projela Toyotou Tacoma nebo 4Runner.

Právě v návaznosti na poslední americké vítězství byl při slavnostním předávání nový vůz symbolicky zabalený ve zlatě. Pod ním se skrývala nová verze modelu RAV4, který nyní Eva bude používat. Jde už o pátou generaci tohoto vozu, který je nově postavený na podvozkové platformě TNGA, díky níž získal odvážnější vzhled, lepší jízdní vlastnosti i snadnější ovladatelnost. Nové auto Evy Samkové má opět ekologický hybridní pohon, díky kterému mimo jiné Eva snadno zaparkuje po celé Praze.

Své stávající auto vyměnil i celý snowboardcrossový tým, který v rámci partnerství s Toyotou dostal k užívání opět model Proace Verso.

“Toyota podporuje pohyb v jakékoli podobě. Jsme proto pyšní, že můžeme být součástí týmu Evy Samkové a dlouhodobě ji podporovat na cestě k jejím výjimečným úspěchům,” říká Petr Korecký, šéf marketingu Toyota Central Europe-Czech.

Toyota je v ČR také generálním partnerem Českého paralympijského týmu, od letošního roku Českého olympijského týmu a také Svazu lyžařů ČR. Kromě Evy Samkové Toyotou jezdí také kanoista Martin Fuksa a beachvolejbalistky Markéta Sluková a Barbora Hermannová a skateboardista Maxim Habanec. Stejně jako Eva všichni jezdí hybridními modely.

Autor: Autosystem.cz

Reklama X
<<

máme 32 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků