10 / 3 810

Ester Ledecká ozdobila Audi Ski Team dvěma zlatými medailemi z olympijských her

2.3.2018 |  Štítky: AudiK jejímu úspěchu přispěl v roli asistenta jednoho z Esteřiných trenérů také dlouholetý člen Audi Ski Teamu Ondřej Bank, který s ní pracuje na alpských disciplínách. Ester Ledecká již druhou zimní sezónu vyráží za přípravou a závody s vozem Audi s pohonem quattro, momentálně řídí Audi Q5.
 
„V prvé řadě bych chtěl jménem celého týmu Audi poděkovat a pogratulovat Ester Ledecké za neuvěřitelné výkony, které v uplynulých týdnech předvedla. Její všestrannost a úspěchy budou navždy zapsané v historii zimních sportů,“ říká Tomáš Velek, vedoucí divize Audi Porsche Česká republika. „Mám velkou radost, že můžeme našimi prémiovými vozy podporovat dvojnásobnou olympijskou vítězku i celý Audi Ski Team na jejich cestě k dalším úspěchům.“
 
Ester Ledecká je již druhým rokem členkou Audi Ski Teamu. Dvaadvacetiletá snowboardistka a alpská lyžařka z Prahy se v Koreji zapsala do historie zimních sportů už tím, že jako první na světě startovala na olympijských hrách jak v lyžařských, tak i ve snowboardových disciplínách. Nejprve v obřím slalomu obsadila 23. místo. Ester Ledecká však poté šokovala svět i sama sebe vítězstvím v superobřím slalomu. O týden později navíc dokázala splnit roli favoritky v paralelním obřím slalomu na snowboardu a přidala druhé zlato. Svůj podíl na nečekaném úspěchu Ester Ledecké v alpském lyžování má také Ondřej Bank, který je hlavní tváří Audi Ski Teamu od jeho vzniku a po skončení aktivní kariéry je nyní asistentem trenéra. První cestu z letiště po návratu domů si mohla lyžařská obojživelnice vychutnat v pohodlí zadní sedačky nové vlakové lodi Audi A8.
 
Víte že….
• Ester Ledecká najezdí ročně s vozy Audi přibližně 40 000 až 50 000 kilometrů
• Prvním vozem Audi bylo A6 Avant, následoval model Q5
• Nejdelší cesty autem jsou v zimě do francouzských Alp, v létě se surfem do Řecka
• Nejoblíbenější cestou je ta, které vede na krásné lyžařské svahy
• Nejoblíbenější barvou auta je bílá a přeje si co největší kufr.
Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků