10 / 3 779

Drive together - společná radost z jízdy

15.8.2017 |  Štítky: Mazda

Naše nejnovější kompaktní SUV s kompletně přepracovaným designem interiéru i exteriéru poskytuje komfort a pohodlí jak pro svého řidiče, tak i pro spolujezdce. Nová Mazda CX-5 je navržena a sestavena tak, aby každému dopřávala požitek z jízdy a aby všichni lidé na palubě zažili pocit Jinba Ittai - hluboké souznění a jednoty s vozem.
 
Díky designu KODO a bezkonkurenčnímu zpracování je nádherná karosérie vozu navíc podtržena novou barvou Soul Red Crystal. Prostorná kabina zaměřená na osoby je uvnitř tichá, dokonale zpracovaná a přináší prvotřídní komfort vám i všem cestujícím. Dokonale se hodí na dlouhé zábavné výlety s rodinou a přáteli. Přináší pokročilou bezpečnostní technologii i-ACTIVSENSE, díky níž se všichni mohou uvolnit a užívat si jízdu. Podělte se o dokonalý požitek z jízdy.

DESIGN
V Mazdě jdou design a technické zpracování ruku v ruce s cílem přinášet radost z jízdy a vytvořit mezi vozem a řidičem silné pouto. Nová Mazda CX-5 založená na designu KODO je plná energie a pohybu a přináší lepší aerodynamické vlastnosti, výkony i obratnost.
Soul Red Crystal je novou živou barvou, jejíž hloubka a zpracování si v kráse nezadá s prací mistrovského malíře. Nová barva je výjimečně živá, plná energie a podtrhuje krásu designu KODO, v jehož duchu byl vůz vytvořen.

VÝKON
Technologie DYNAMIKA VOZU SKYACTIV umožňuje nové Mazdě CX-5 s vámi souznít a dosáhnout většího požitku z jízdy. Náš inovativní systém ovládání G-Vectoring Control zajišťuje přesnější řízení a lepší ovladatelnost. Filozofie orientovaná na člověka upravuje točivý moment motoru a optimalizuje zatížení jednotlivých pneumatik. Protože SUV má těžiště výše, přínosů si velmi snadno povšimnete. S přesným řízením a lepší ovladatelností je pro cestující jízda mnohem příjemnější a pohodlnější.

i-ACTIVSENSE AWD
Dalším způsobem, jak se snažíme propojit řidiče s vozem, jsou naše inteligentní bezpečnostní technologie i-ACTIVESENSE AWD. 27 snímačů vypočítává více než 200 možných úprav za sekundu a pomáhá řidiči rozpoznat možné nebezpečí, případně zabránit kolizi a snížit závažnost nehody, pokud je nevyhnutelná.

VYŠŠÍ BEZPEČNOST
Přinášíme vám a vašim cestujícím špičkovou ochranu. Naše pokročilé bezpečnostní technologie i-ACTIVSENSE vás odměňují vyšším řidičským potěšením Jinba Ittai.
Zatímco si budete užívat jízdu, kamery a čidla vám dodají sebedůvěru, protože včas odhalí rizika a tím minimalizují pravděpodobnost nehody. Nová Mazda CX-5 přináší nejnovější adaptivní tempomat Mazda a projekční Head Up displej s funkcí rozpoznávání dopravního značení, který promítá rychlostní omezení a další dopravní značky přímo na čelní sklo řidiče a tak zvyšuje jeho informovanost a bezpečí.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků